Diyet Listesi

Yağ yakan meyve suları

Yağ yaktıran meyve suları!

Diyet yaparken programımızı destekleyici ve daha hızlı yağ yakıp metabolizmamızı hızlandıracak meyve sularımızı bu yazımızda maddeler halinde sizinle paylaşacağız. Gelin hep birlikte evde kolayca hazırlayıp sunabileceğiniz bu meyve sularının neler olduğuna bakalım:

  • Nar Suyu:

Doğal bir antibiyotik olmasının yanı sıra, damar sertliği gibi birçok sağlık sorunlarının yaşanmasına engel olmaktadır. Yeşil çaydan 2-3 kat daha fazla antioksidan içerdiğinden dolayı zayıflatan ve yağ yaktıran bir özelliği bulunmaktadır.

  • Altın Çilek Suyu:

Altın çilek meyvesinin suyu en az portakal suyu kadar tatlı olmaktadır. Yüksek oranda C vitamini içermekte olan meyvelerden birisi olan altın çilek, kilo vermeyi kolaylaştırır ve hızlandırır. Metabolizmayı güçlendirir ve vücuttaki yağ oluşumunu büyük oranda engeller.

  • Kızılcık Suyu:

Kızılcık, antioksidan açısından çok zengin bir meyvedir. Kızılcığın içeriğinde bulunmakta olan antioksidan, vücuttaki yağ oluşumunu azaltır ve kilo vermeyi kolay bir hale getirir. Metabolizmayı ve sindirim sistemini de güçlendirmektedir. Kilo vermek için ideal bir meyvedir.

  • Elma Suyu:

Zayıflatmaya yarayan meyvelerin içinde bulunanlardan en etkilisidir. Kilo vermek için uygulanan diyetlerde kan şekeri düşmekte ve bu da yüksek kalorisi olan besinler tüketmeye yöneltir. Elma suyunun kan şekeri oranını düzenlemede büyük etkisi bulunur.

  • Ananas Suyu:

Yağ yakar ve idrar söktürür. Etkili bir şekilde zayıflamaya yardımcıdır. Vücudu toksinlerden temizlediği gibi selülit oluşumunu da önler.

  • Limon Suyu:

Kilo verip hızlı bir şekilde yağ yakmak istiyorsanız, limon suyunu sık sık kullanmaya dikkat edin. Sabah uyandığınızda aç karnınıza içeceğiniz limon suyu, vücudunuzda ki toksinlerin atılmasına ve hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. Limon suyu sade şekilde tüketilemiyor ise su ile tüketilebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu