Güzellik

Çekici kadın nasıldır?

Çekici kadınlar ne yaparsa, ne giyinse de erkekler gözlerini onlardan çekemiyor. Peki onların bu cazibesinin sırrı nedir? Kadın öncelikle kendisine inanması. Çünkü öz güvenli kadınlar her zaman daha çekici, cazip görünüyor.

Gizemlidir – Dürüst olsa da, kendisi hakkında her şeyi bir anda ifşa etmez. Elindeki kartları ise herkese göstermemeye üstünlük verir. Erkeği ne zaman ve nasıl intizarda bulundurmalı olduğunu iyi bilir. Sevdiği kişi ile her gece görüşmeye çıkmıyor. Çünkü yapması gereken başka işler var. Cep telefonuna uzun uzun mesajlar atarak sanal sevgili olmayı istemiyor. Kişi bu kadın için delicesine sevmelidir. Hatalara yol vermiyor. Ancak hatırını kıran kişiyle iletişimden kaçar. Kendine geldiğinde ise karşı tarafa olan incindiğini sakin şekilde ifade ediyor.

Şakacıdır – Nezaketi elinden bırakmıyor. Hayatındaki erkek ile arasındaki ritmin dengesini korur. Ancak bunu karşısındakine asla belli etmez. Mizah yeteneğini inkişaf eder. Şakacı olduğu için hayatındaki erkeği güldürmeyi başarıyor. Kendine değer verir Tanım ve hoş söz söylendiği zaman gülümseyip teşekkür eder. Hayatındaki erkeğin eski sevgilileri hakkında konuşmaz ve kendisini hiçbir zaman başka kadınlarla mukayese etmez.

Hırslıdır – Hayatındaki erkekten de kenar arzuları ve istekleri var. Hobileri, dostları, ailesi de onun için yaşadığı aşk kadar önemlidir. Ama onları birbirinden ayırmayacak kadar iyi dengede tutar. Hayatındaki erkek her zaman yanında olmayabilir, ya da ona zaman ayırmadığında bu halden şikayet etmez. Çünkü kendisinin de meşguliyeti var. Bu kadınlar vücuduna özel bakım yapar. Bakımlı ve çekici olmak onun için her şeyden önce gelir. Kendine olan güvenini ve saygının dış görünüşüne de yansımasını ister.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu