Ayakkabı Modelleri

Anine Bing Botlar

Anine Bing Botlar

Sonbahar kış sezonunda moda rüzgarları estiren Anine bing botlar, sezonun gözdesi olmaya aday şu son zamanlarda zımba detaylarının öne çıktığı bu bot modelleri tüm dünyada moda akımına kapılmışken Anine bing bot modelleri değinmeden geçmek olmazdı. Hollywood ünlü yıldızların tutun tüm moda ikonlarının günlük yaşantılarında tercih ettikleri bu muhteşem botlar, şıklığınıza elegant duruş katıyor. Sizin için derlediğimiz bu muhteşem anine bing botlara göz gezdirmenizde fayda var.

anime bing bot modelleri 1

Moda dünyası retro, punk gibi giyim tarzından etkilenmesi yeni bir moda akımını gündeme getirdi. Uzun zamandan beri kullanılan zımba detayları her sezon güncellenerek karşımıza çıkıyor. Günümüzde farklı yorumlanarak gelen çanta ve ayakkabılar bu zımba trendinden nasibi alıyor. Ayakkabılar da özellikle altın ve gümüş renklerindeki zımba detayları oldukça dikkat çekiyor.

anime bing bot modelleri 2

Sezonun trendi olan bot modelleri arasında özellikle deri ile kullanılmış zımbaların daha dikkat çekici olduğunu söylemek mümkün. Özellikle bu sonbahar kış sezonunda deri botların revaçta olduğu görülüyor. Moda ikonlarının zımbalı deri botları ile oluşturdukları sokak stilleri ve kombinleri oldukça dikkat çekici diyebilirim. Anine Bing imzalı bot modellerinin sokak modasına damgasını vurduğunu söylemem gerekli.

anime bing bot modelleri 3

Anine Bing markasının doğuş hikayesini kısaca özetlemem gerekirse, Rachel Zoe isimli tasarımcının elinden çıkan bir marka Zoe bir dönemler modellik ve müzik ile uğraşıyordu bunun yanı sıra moda aşkı ile yanıp kavrulan bir tasarımcıydı. 2012 yılları arasında kendine ait şirket kuran güzel model ve tasarımcı özellikle rock ve bohem rock stilini benimseyen kendine özgü tasarımları ile gündemden düşmeyen iyi bir moda tasarımcısı diyebilirim.

anime bing bot modelleri 4

Ünlü tasarımcının en çok bot modelleri popüler oldu. Zımbalı bot tasarımları moda ikonlarının gönlüne taht kurduğunu da belirtelim. Bu botlar ortalama olarak 700 ABD doları olarak satışta ve oldukça popüler bot modelleri desek yanlış olmaz sanırım. Sizin için bir araya getirdiğim bu şık bot modellerinin sokak stilleri ve kombinlerine aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.

Anine Bing Botlar / Galeri

Anine Bing Şık Zımba Detaylı Bot Modelleri

Bir diğer konumuz da ise sizlere Yeni trend hayvan figürleri elbise modelleri başlıklı yazımızda sezonun moda akımı olan hayvan figürlü kıyafetlerden bahsetmiştik…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu