Kadinlive.com

Yeni Trend: Rengarenk Saç Aksesuar Bantları


Saç Bantları

Saç stilinin önemli olduğu kadar saç aksesuarları da önemlidir. Özellikle yaz ayları şık ve feminen bir görünüm yakalamak için saç bantları yükselen aksesuar trendleri arasında yer alıyor. Yaz stili ve güzelliği için saç aksesuarları arasında saç bantları modern kadınların vazgeçilmezlerinden. Sıcak yaz günlerinde şıklığınız’dan asla ödün vermeyeceğiniz rengarenk saç bantları ile harika kombinler yaratabilirsiniz.

Saç bantları, aslında hayatımızı kolaylaştıran ve bir o kadar da şıklık kazandıran aksesuar, örneğin karışmış saçlarımızı hemen toparlamamıza ve şık bir görünüm kazanmamıza olanak sağlar. Bu sayede cool bir tarz elde edebiliriz. Ayrıca bu şık saç bantlarını eşarplarda’da kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz saç bandının, renkli ve desenli olmasına dikkat etmelisiniz ki yaz stiline uygun olsun.


Saç bantları kurtarıcı demiştik, özellikle bu saç aksesuarını dağınık saçlarınızın üzerine takarak kullanabilirsiniz. Bu sayede daha feminen bir tarz elde edebilirsiniz.

Farklı stillerde saç bandı takmak için saçınızı topuz haline getirin üzerine enseden geçirilmiş şekilde saç aksesuarı olan saç bandını kullanın. Daha sonra ise saçınızın ön kısmını saç bandından hafif dışarı çıkarak saç ucuna fiyonk yapabilirsiniz. Diğer bir saç bandı stili vermem gerekirse, saçlarınızı örerek, aralarına’da rengarenk saç bandı takabilir ve birlikte saçınızı örebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git