Kombinler

Yüksek Bel Pantolon Nasıl Kombinlenir?

Moda Trendleri: 2021-2022 Yüksek Bel Kot Pantolon Kombinleri

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Yüksek bel pantolonlar, kadınları çok şık ve feminen gösteriyor! kadınlara en çok yakışan pantolon modelleri arasında olan yüksek bel jeanlar, doğru kombinlendiğinde elegan bir görünüm kazandırıyor. Yalnız bu giyim parçalarını hangi üst giyim parçalarıyla kombin yapacağınız ve kombini hangi ayakkabıyla tamamlayacağınız hakkında kafalarda bazı soru işaretleri bırakabilmektedir. Bu sebepten dolayı yüksek bel pantolon kombinleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Retro giyim parçası olan yüksek belli pantolonları rahat ve şık bir şekilde kombin yapabileceğiniz. Bazı stil ipuçlarını sizlerle paylaşmak istedik. Bu stil önerilerini uyguladığınızda tarz ve stil sahibi olabilirsiniz! Yükselen trend yüksek bel pantolonlar nasıl kombinlenir? İşte tüyolar.

yuksek-bel-pantolon-nasil-giyilir-1

Gömlek Ve Bluzlarla Giyinin

Her yıl, her sezon yükselen trend olan yüksek belli pantolonlarınızı en trend ve en çok yakışan üst giyimlerden biriside gömlek ve bluzlar! Boyunuzu ve bacak boyunu uzun gösteren yüksek bel pantolonları modern gömleklerle veya V yakalı bluzlarla kombin yaparak çok şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Ayrıca gömleklerinizin bir kaç düğmesini açarak V yaka havasını yakalayabilirsiniz.

yuksek-bel-pantolon-nasil-giyilir-2

Ceket Ve Kimonolarla Giyinin

Yüksek belli pantolonları ister uzun, ister kısa ceket veya kimonolarla çok rahat bir şekilde kombin yapabilirsiniz. Eğer basen yapınız çok geniş ise, yüksek bel pantolonlarınızın üzerine giyeceğiniz uzun ceket veya kimonolarla bu durumu gizleyebilirsiniz. Ayrıca bu kombinasyona hırkalarıda ekleyebilirsiniz.

yuksek-bel-pantolon-nasil-giyilir-3

Yüksek Belli Pantolonu Kısa Üstlerle Giyinin

Crop tops yani kısa üstler, son zamanların en çok yükselen moda trendiyle, yüksek bel pantolonlarınızı kombin yaparak harika bir görüntü ortaya koyabilirsiniz. Kış aylarında kısa kazaklarla da birlikte kombin yapabilirsiniz, yaz aylarında ise kısa tişört, bluzlarla yüksek bel pantolonlarınızı kombinleyebilirsiniz. Genç kızların ve kendini genç hissedenlerin tercihi olan yüksek bel pantolonlara en çok kısa üstler yakışıyor.

yuksek-bel-pantolon-nasil-giyilir-4

Yüksek Bel Jeanları Büstiyerle Kombinleyin

Cesur ve şehirli kadınların tercihi olan ve korse etkisi yaratan straplez veya askılı büstiyerler ile yüksek bel pantolonlarınızı kombin yaparak kadınsı bir duruş sergileyebilirsiniz.

yuksek-bel-pantolon-nasil-giyilir-5

Yüksek Bel Jean Ve Casual Kombin

Kusursuz güzelliğinize, zamansız şıklıklar katmak için yüksek bel boyfriend kot pantolonlarla sportif bir tarz yaratın! Ceketler ve spor tarzı ayakkabılarınızla yüksek bel jean kombinini tamamlayabilirsiniz.

yuksek-bel-pantolon-nasil-giyilir-6

Şimdi Son Noktayı Koyma Zamanı Geldi!

Yüksek belli pantolonlarla giyebileceğiniz şık ve tarz ayakkabılar sizi daha feminen ve stil sahibi gösterecektir. Özellikle yüksek bel jean pantolonlarla yüksek topuklu ayakkabıların fevkalade çok yakıştığını belirtelim. Eğer kısa boylu iseniz stiletto tarzında sivri burunlu yüksek topuklu ayakkabılar doğru bir seçim olacaktır.

Kombin tamamlayıcı ayakkabı tercihlerinizde babet giymeyi tercih ediyorsanız, özellikle sivri burunlu modellerden yana tercihinizi kullanmanızı öneriyoruz. Bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstermek için ayakkabılarınızın yüksek belli pantolonlarla aynı renk ve tonlarında olmasına özen gösterin.

Bir önceki yazımız olan Beli İnce Göstermek İçin Nasıl Giyinmeli başlıklı konumuzda beli ince gösteren stil tüyoları hakkında bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu