Dekorasyon

Candice Olson Oturma Odası Tasarımları

Candice Olson Oturma Odası Tasarımları

Bizim evlerine gelince, mükemmel oturma odası dekorasyonları yapmak için mümkün olduğunca en mükemmelini denemek gerekir. Oturma odası tasarımlarında ben nasıl düşünüyorum, iç mekan tasarımcısı Candice Olson nasıl düşündüğünü düşünüyorum. Onun tasarımları tümü gerçekçi olurken, şaşırtıcı bir oturma odası yapılabilecek olduğunu göstermektedir. Tamamen oturma odası için muhteşem fikirler size ilham kaynağı olacak bu yazı Candice Olson en iyi oturma odası tasarımlarında bazılarını size sunuyoruz.

candice1

En iyi şey, kendi alanı için en iyi olanını yapmak ve eklemektir, örneğin, iki kanepe ve kol sandalye yaparken, sadece bir kanepe bulunmaktadır oturma odası görürsünüz. Eğer güzel tasarlanmış oturma odası için karar vermek zorunda kalırsanız. Candice Olson adlı bu oturma odası tasarımlarını inceleyebilirsiniz ve fikriniz değişebilir. Tasarımlarda genel görünümünü çok önemlidir, ağır bir genel görünüm etkileyebilir çünkü renkler de çok önemlidir.

candice2

Oturma odaları, rahat olması gerekiyor, Candice bir ölçüde bunu başarmış, duvarların renkleri ve mobilya, döşemeli kanepeler tarzı ve farklı yerlerde dekoratif öğeler ilave arasındaki etkileşim, bu odayı tüm yapar sizin istediğiniz gibi nihayeti kadar mükemmel yerlerdir. Farklı malzemelerin kullanımı da parke döşeme eklerken kireç taşı duvar kullanımı gibi, bu oturma odası tarzında yardımcı olur. Lüks bir renk kontrastı oturma odalarında çok olumlu olan bir kontrast elde edilir.

Candice Olson Oturma Odası Dekorasyon 4

Bazen yapmak istiyorum, ama bu sefil görünüyor korkuyor olsun bir başka zor bir seçim, örneğin, bir mutfak ve yemek odası ile bir oturma odası entegre edilir. Gerçekten onları görsel olarak kabul edilebilir kılmak için üç boşluklar arasındaki mükemmel uyum yapmak gerekir. Salonları entegre geldiğinde Candice harika fikirler sunuyor ve ister tamamen aynı zamanda kullanışlı ve pratik olurken genel alan fantastik yapan duvarlar, zeminler, ya da mobilya renkler arasında güzel bir maç görebilirsiniz.

candice3

Her şey bir Candice Olson‘un tasarımı seçtiğinizde hallediliyor, bu sadece mobilya hakkında, güzel duvarlar, zemin, dekorasyon tabloları üzerinden görülür değil, hepsi sadece mükemmel tasarımlar. Şimdi çok şık oturma odası dekorasyon fikirleri için galeriye göz atarak fikir sahibi olabiliriz.

Candice Olson Oturma Odası Tasarım Fikirleri / GALERİ

Candice Olson Oturma Odası Dekorasyon 7

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu