Moda

2018-2019 Sonbahar Kış: Donna Karan Kıyafet Koleksiyonu

2018-2019 Sonbahar Kış: Donna Karan Kıyafet Koleksiyonu

Amerikalı moda tasarımcısı Donna Karan, 2018-2019 sonbahar kış kıyafet koleksiyonunu tanıttı! Sonbahar kış trendleri 2018-2019 sezonunda birbirinden şık kıyafet tasarımlarıyla göz doldurdu! Donna Karan kıyafetleri “siyah, beyaz, kırmızı ve bej” sonbahar kış renklerine uygun kıyafet modelleri ile karşımıza çıkıyor. 2018-2019 kıyafet koleksiyonunda bele tam oturan “ceketler, drapeler, asimetrik kesimler ve jarseler” dikkatlerden kaçmıyor.

new1

Kusursuz güzelliğinize, zamansız şıklık katacak olan bu zarif koleksiyon moda sevenlerin beğenisini kazandı. Ünlü moda tasarımcısının koleksiyonundaki her giyim parçası görmeye değer nitelikte. “New York” moda haftalarında defilesi yapılan Donna Karan imzalı kıyafetlerden en güzel kıyafet modelleri sizler için seçmece olarak hazırladık.

new9

Sonbahar kış koleksiyonunda çok çekici çizgiler ve karanlık tasarımlar dikkat çekiyor. Siyahın asaleti ve kırmızının çekiciliği Donna Karan koleksiyonunda oldukça sık kullanılmış.

new10

Muhteşem koleksiyonu inceleme fırsatı bulabileceğiniz aşağıdaki galeride, kendi stil ve tarzınıza yakışan en güzel giyim parçasını bulabilirsiniz.

new13

Sonbahar Kış Donna Karan Koleksiyonu 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu