Kombinler

Diz Üstü Çorap Nasıl Kombin Yapılır?

Diz Üstü Çorap Kombinleri

Sonbahar/kış mevsimi bu sezon diz üstü çorap kombinleri ile sımsıcak geçecek! Zira, kürk, yün elbiseler, ve panço gibi giyim parçaları bu kış mevsiminde biz kadınları sıcacık tutacak giyim parçalarının revaçta olduğu bir kış mevsimi yaşıyoruz. Sonbahar/kış mevsiminin aksesuarları olan diz üstü çorap da bu sezon aynı etkiye sahip olduğunu söyleyebilirim.

dizustu corap modasi 1

Markaların tasarımcıları tarafından kış koleksiyonunda yer alan diz üstü çoraplar bu kış mevsiminin sıcacık bir şekilde geçeceğinin habercisi olarak nitelendiriyorum. Geçtiğimiz bir kaç yıl içerisinde kış sezonun da etkilerini gördüğümüz diz üstü çoraplar, yine bu sezon öne çıkan parçalar arasında oldu! Bir çok markanın tasarımcıları tarafından sonbahar/kış koleksiyonuna eklenen diz üstü çorap modelleri, moda dünyasında büyük yankı uyandırdığını söylemek mümkün.

dizustu corap modasi 2

Kış mevsiminde diz üstü çoraplar özellikle nört tonlardaki renklerle dikkatleri üzerine çekiyor. Maskulen giyim trendlerinin ağırlıklı olduğu kış aylarında diz üstü çoraplar, erkeksi giyim stil ve tarzlarıyla kombin yapılması dikkatlerden kaçmıyor. Özellikle mini etek, kazak gibi giyim parçalarıyla tamamlanan diz üstü çorap kombinleri, bu yeni sezonda oldukça dikkat çekici bir trend olduğunu söyleyebilirim. Şunu belirtelim ki, sonbahar/kış mevsiminde diz üstü çizmeler de oldukça popüler!

dizustu corap modasi 4

Diz Üstü Çorap Nasıl Kombinlenir?

Diz üstü çorapları, özellikle diz üstü çizme ile birlikte giyinebildiğimiz gibi, bot ya da kısa çizmelerle giydiğimizde diz üstü çizme giymiş gibi bir görünüm kazandırıyor. Diz üstü çorap kombinleri, ince ve siyah çoraplarla çok yakıştığını söyleyebilirim. Üstelik kış ayları için şık ve daha sıcak tutacak bir giyim parçası olarak güzel bir alternatif diyebiliriz. Özellikle de mini etekler, elbiseler ve şort gibi parçalarla harika uyum içerisinde olduğunu da belirtmeliyim. Kış mevsiminde giymekte tereddüt ettiğiniz kısa giyim parçaları için diz üstü çoraplar iyi bir alternatif sunduğunu düşünüyorum.

dizustu corap modasi 5

Sezonun en favorisi olan diz üstü çorapların sokak stilleri ve moda ikonlarının görsellerini sizler için derledik. Bu sokak modası diz üstü çorap kombinlerini galeride incelerken size ilham vereceğinden hiç kuşkumuz yok. Diz üstü çorap kombinleri ile sizi baş başa bırakıyoruz.

dizustu corap modasi 6

Diz üstü Çorap Kombinleri Moda Trendleri / GALERİ

dizustu-corap-modasi-7

Bir önceki konumuz da sizlere Boyfriend gömlek kombinleri başlıklı yazımızda sezonun en trend boyfriend gömlekleri nasıl giyilir ve sokak kombinleri hakkında bilgiler vermiştik…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu