Saç Modelleri

Gösterişli saç topuzu nasıl yapılır?

Bu göz alıcı ve güzel saç Topuz‘un sahip olmak istiyorsunuz? Bu yazımı okuyun, çünkü bu saç topuzunun nasıl yapılacağını size anlatacağım. Saç ustasına para vermek istemezseniz, daha doğal görünümlü ve rahat bir topuz yapmak isterseniz, bu model tam size göredir. Bu saç stiline sahip olmanız için birkaç şeye ihtiyacınız olacak. Lastik çubuk, maşa, tel çubukları, saç için koruyucu krem (heat protectent) ve krep tarağı ile topuzunuz hazır olacak! Şık ve farklı formda olan bir gömlekle bu saçı kombine edebilirsiniz. Hafif parıltılı bir göz farı, 60’lı yılların kalın eyeliner ve takma kirpiklerle güzel bir göz makyajı ve mor ruj kombinasyonunuzu tamamlayacak.

sac-topuz-1

1. Saçınıza koruyucu krem sürün. Saçınızı arkadan iki kalın tutamdan yanlara ayırın. Daha sonra fön tarağıyla arka kısma bir parça atın. Sonra da resimde gördüğünüz gibi saçınızı arkadan At kuyruğu yığın. Saçınızın üst orta bölümüne ilave canlılık katmak için bir parça daha didik atıp saçınızı maşa ile yığın.

sac-topuz-2

2. Daha sonra at kuyruğunuzu toplayıp topuz haline getirip tel tokalarla sıkın. Yanlarda bulunan saç tutamlarını ince alıp topuzunuza dolayın. Tel tokalarla sıkın.

sac-topuz-3

3. Aynı işlemi kalın saçların bölümleri içinde uygulayın.

sac-topuz-4-4

Topuzunuz hazır! Bütün gözler sizin üzerinizde olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu