Makyaj

Dramatik sonbahar makyajı önerileri

Dramatik sonbahar makyajı önerileri

Her mevsimin kendine göre bir makyaj stili bulunmakta. Kadınlive ekibi sonbahar makyaj renklerini ve seçeneklerini değerli okurları ile paylaşıyor.

Dramatik sonbahar makyajı önerileri

Buğulu gözler

Buğulu gözler sonbaharın trendleri arasında doğal olan renkler toprak tonları birçok üründe ortaya çıkıyor. Hiçbir zaman için makyajın kıyafetlerin önüne geçmesi istenmiyor. Özellikle göz makyajında taba kahve bej bakır tonları daha çok belirgin bir hale geliyor. Gözlerimizin daha çekici ve etkileyici bakışlar için sarı göz kenarlarına dağıtarak daha çekici bir hale kavuşabiliriz.

Özel günlerde kullandığımız abiyeler şık kıyafetler güzel bir makyajla tamamlanarak harika bir görünüme kavuşturmak mümkün. Bakır ve kahve tonlarında yapılan makyajlar harika bir far çerçevesi ile koyu gri siyah yaptığımız gölge çok daha etkileyici ve iri bakışlara kavuşan bir bakış istiyorsanız bu tarz makyajı seçebilirsiniz.

bugulu-gozler-1

Chanel kırmızısı

Kırmızı rujun asla modası geçmiyor. Daha önceki sezona göre biraz geride de kalsa vazgeçilmeyen renklerden bir tanesidir. Kırmızı rujun tonunu biraz daha koyulaştırarak çok daha etkileyici dudaklara sahip olabilirsiniz. Kırmızı ruju tercih ettiğiniz günlerde göz makyajınızı mutlaka biraz daha hafif yapın. İkisi de abartılı olduğu takdirde çok da hoş bir görüntü ortaya çıkmıyor.

chanel-kirmizisi

Takma kirpikler

Kendini çok daha dişi ve güzel göstermek isteyen kadınların asla vazgeçemediği takma kirpikler olduğundan daha dişi ve çarpıcı görünmenizi sağlıyor. Özellikle takma kirpik kullandığınızda far sürmenize bile gerek kalmıyor. Eyeliner ile makyajınızı tamamlayarak etkileyici ve çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz.

takma-kirpikler

Gençlik iksiri

Daha genç ve doğal görünmek istiyorsak minimal yani son derece az makyajla çok daha genç ve doğal görünebiliriz. Giydiğimiz kıyafetler kullandığımız renkler hatta ten rengimiz bile son derece belirleyici ve etkileyici bir yöntem. Cildinizin parlak göstermeyi atlamamalısınız. Günlük hayatta taze ve parlak bir görünüme kavuşmak istiyorsanız pembe allıklar toprak tonlarında kullanılan hafif bir göz makyajı ışıl ışıl gencecik görünmenizi zemin hazırlayacaktır. Sizlerde günlük hayatımızda ışıl ışıl ve son derece soğuk görünmek istiyorsanız bu tarz bir makyajı seçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu