Saç Modelleri

Ünlülerin romantik saç modelleri

Kadınlive kadın olarak ünlülerin romantik saç stillerini sizler için araştırdık. Uzun saçlar için romantik saç modeli önerileri! Romantik saç modelleriyle, masal prenseslerinin masum güzelliğini kendi tarzınızla buluşturun…

Sade örgü: Sade örgülü saçlar, her zaman için şık ve güzel bir modellerdir. Örgü saç modellerini gittiğiniz yere ve kıyafetinize göre uyarlayabilirsiniz. Saçlarınızı bolca spreyleyip krepeyle saçlarınızı kabarttıktan sonra, gevşek bir biçimde örerseniz, bu sezonun en trend saç modeline sahip olursunuz.

ünlülerin-saç-modelleri-1

Balıksırtı örgü: Yapması biraz zor gibi gözükse de bir kez eliniz saçlarınızı örmeye alıştığında bu saç modelinden vazgeçemeyeceksiniz.  İnternet üzerinde balıksırtı örgü modelini nasıl yapacağınızı anlatan birçok video mevcut, bunlardan izleyerek saçınızı nasıl öreceğinizi öğrenebilirsiniz. Bu sezon balıksırtı örgü modelleri özellikle rüzgardan dağılmış gibi salkım saçak duruyor.

ünlülerin-saç-modelleri-2

Kabarık saçlar: Kabarık saçların en güzeli tabii ki uzun ve gösterişli bir görünüm yaratması. Saçlarınıza biraz hacim kazandırmak için arkadan öne doğru saçlarınızı tutam tutam ayırın ve krepe tarağıyla kabartın.  Saçlarınızın ön kısımları daha az, arka kısımları daha çok kabarık olacak şekilde krepe yapıp her tutamı spreyle sabitleyin ve tel tokalarla tutturun.

ünlülerin-saç-modelleri-3

Dağınık topuz: Kendinizi romantik ve güzel hissediyorsanız, dağınık topuz modelleri tam size göre. Dağınık topuzların en iyi yanı sizi özgür ve yaratıcı kılmasıdır. Saçınızı istediğiniz gibi karıştırıp bükebilir, istediğiniz yerden toplayabilirsiniz. Bu sayede kendi tarzına ve yüzünüze en çok yakıştırdığınız dağınık topuz modelini kendiniz yaratabilirsiniz. Eğer dümdüz saçlara sahipseniz, dağınık topuz yapmadan önce saçlarınızı hafifçe maşalayıp spreylerseniz daha iyi bir sonuç elde edersiniz.

ünlülerin-saç-modelleri-4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu