Saç Renkleri

Patlıcan Moru Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Patlıcan Moru Saç Rengi

Birçok kadın hayatları boyunca farklı saç rengi denemiştir ve kendi yüz tiplerine, ten renklerine en uygun olan saç renkleri aramışlardır. Bazıları ise ten renklerine yakışmayacağını düşünerek saç boyası yapmaktan vazgeçmişlerdir. Bu konumuz da amacımız sizlere yardımcı olmak ve size uygun saç rengini en doğru şekilde paylaşmaktır. Patlıcan moru saç rengi kadınların severek tercih ettikleri saç renkleri arasında ve bu renk en çok ten rengi açık olanlarda uyum sağlar.

Güzel Patlıcan Moru Saç Rengi Uzun Saç Modeli

Koyu ten rengine sahip olan kişiler patlıcan moru saç rengini denerken dikkatli olmalıdırlar ve bu rengin bakım gerektirdiğini bilmelidirler. Çünkü bu renk koyu tenlilerde siyaha dönük olur ve kendi rengini çok fazla belli etmez açık renkli tenlerde ise tam aksine patlıcan morunu daha güzel ve belirgin gözükmektedir.

Koyu Pantlıcan Moru Saç Rengi Dalgalı Modeller

Mor Saç Boyası

  • Loreal 361 numaralı gizemli karadut moru saç boyası
  • Koleston set 3.66 numaralı uzun süre kalıcılığını koruyan patlıcan moru saç boyası
  • Palette 4.99 numaralı yoğun yağ bakım kremli mor saç boyası

Mor Saç Rengi Nasıl Elde Edilir?

Saç renginden sıkılan ve daha canlı renklere sahip olmak isteyenler için patlıcan moru saç renkleri biçilmiş kaftan. Yukarıda vermiş olduğumuz mor saç boyası markaları ve numaralarından birini seçerek evde kolayca saçlarınızda patlıcan mor saç rengi elde edebilirsiniz.

Patlıcan Moru Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Patlıcan moru saç renkleri en çok hangi tene yakışır sorusuna değinecek olursak tabii ki de az önce de belirttiğim gibi açık tene sahip tüm kadınlara bu saç rengi yakışabilir.

Mor Saç Rengi Uzun Hafif Dalgalı Saç Modeli

Ten renginin önemli olması dışında saçın kesimi ve uzunluğu da çok önemlidir. Patlıcan moru saç rengini kullanabilmek için tavsiye ettiğimiz saç uzunluğu da kısa veya orta uzunlukta olmamalıdır. Galerideki görsellerde de göstermiş olduğumuz saç rengi ve patlıcan moru saç modelleri örneklerine göz atarak da ilham alabilirsiniz, saçlarına patlıcan moru ne kadar uyumlu olduğunu görmeniz mümkün.

Patlıcan Moru Saç Renkleri Arkadan Örgü Saç Modeli

Patlıcan morunun daha çok uyum sağlayacağı yüz tiplerini sıralamak gerekirse, oval ya da üçgen yüz tiplerine sahip olan kişiler içinde bu saç rengi uygun olacaktır.

Patlıcan Moru ve Kıvırcık Saç Modelleri

Saçlar bir bayanın en önemli aksesuarlarıdır. Bu nedenle birçok kadın saç rengini değiştirirken çok endişelenir bu kuşkuları ortadan kaldırabilmek için yazımızı takip etmeniz sizin daha huzurlu bir şekilde boya yapmanızı sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken cilt renginizi yüz tipinizi ve saç kesiminizi uygun ve size yakışacak bir şekilde çözümleyebilmeniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir; Siyah Saç Renkleri Kimlere Yakışır

Uzun Saç Modeli ve Mor Saç Rengi Çok Cool

Patlıcan Moru Saç Modelleri

Saç modeli, saç renginizle uyum içerisinde olması oldukça çok önemli bir konu olduğunun altını çizelim. Eğer uyum içerisinde olamayan saç modeli ve saç rengi denerseniz istenmeyen görüntü ortaya çıkabilmektedir. Patlıcan moru saç modelleri arasında sizler için en güzel görselleri aşağıdaki galeride bir araya getirdim. Bu saç modelleri inceleyerek ilham alabilirsiniz.

Patlıcan Moru Saç Renkleri ve Saç Modelleri / GALERİ

Patlıcan Moru Saç Rengi Dalgalı Uzun Saç Modeli

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu