Saç Modelleri

Burcunuz saç modelinize karar versin

Burcunuzun saç modelinize karar vermesine ne dersiniz? Saçlar dış görünüşünüzü değiştiren en önemli etkenlerden biri. Size yakışan bir model tarzını tam anlamıyla ortaya koyabilir. Yanlış bir saç modeli ise sizi olduğunuzdan çok başka gösterebilir.

Burcunuzun özellikle karakterini ve enerjisini dış görünüşüne yansıtmak isteyen kadınlar burçlarına göre saç modeli seçimi yaparsa risk almadan doğru modele ulaşabilir. Sizler de aşağıda bulunun bilgiler doğrultusunda saçlarınızı, kendi karakterinizi yansıtacak bir model ile şekillendirebilirsiniz. Kadınlive kadın ekibi olarak sizler için hazırladığımız burçlara göre saç modeli yazımızı inceleyin.

“BURÇLARA GÖRE SAÇ MODELLERİ”

Koç burcu saç modeli

Koçlar aktif ve cesur kişilerdir. Duygularına engel olmaz ve ne hissediyorsa onu gösterir. Engellemelere ve kısıtlamalara gelemez. Bu yüzden saç modelinizi seçerken sizi engellemeyecek ve kısıtlamayacak bir model seçmelisiniz. Pratik, yıka – çık, kısa bir saç kesimi tam Koçlara göre.

Boğa burcu saç modeli

Boğa burcu kadınları inatçı, güvenilir ve sabırlıdır. Güzelliği ve ağır basan kadınsı yönüne karşın ayakları yere sıkı sıkı basan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden doğal, fazla yapılı olmayan modeller sizin için en uygun seçim olacaktır. Etrafınızı yapay değil doğal güzelliğinizle etkilemek sizin için en iyisi.

İkizler burcu saç modeli

İkizler kadını sosyal ve aktiftir. Neredeyse can sıkıntısı nedir bilmez. Bu enerji yoğunlu ve sosyallik içinde, klasik saç modellerinden hoşlanmasına imkan yoktur. Düzen gerektirmeyecek, salaş, sürekli kontrol edilmesi gerekmeyen, doğal modeller İkizler için biçilmiş kaftan.

Yengeç burcu saç modeli

Dugusal Yengeç kadını bu özelliğine karşın idealist ve mesafelidir. Duygularını gizlemeyi sever. Yeri geldiğinde gözlerindeki ve yüzündeki ifadeyi gizlemesi için uzun saç onun en büyük yardımcısı olacaktır.

Aslan burcu saç modeli

Doludizgin, kabına sığmaz, herkesin aşık olduğu Aslan kadını…. Kibar bir saç modeli size yetmez. güzel, abartılı ve kabarık saç modelleri ile Aslan ateşini ortaya çıkarmanız gerek. Hayranlarınızı etkilemek için çarpıcı modeller uygulamalısınız.

Başak burcu saç modeli

Dakik Başak kadını her konuda mükemmeliyetçidir. Dağınıklığa dayanamaz. Bu yüzden taranmamış saçlar ile dışarıya çıkamaz. Düz bir fön, sıkı bir topuz veya atkuyruğu sizin için en uygun modeller. Tabi yanında bol saç sprey ya da jöle ile.

Terazi burcu saç modeli

Cazibeli ve esprili olmak Terazi kadını uyum ve estetik konusunda çok ama çok hassastır. Lüks fakat sade her şey sizin için yaratılmış diyebiliriz. Bu yüzden havalı ama sade, abartısız her model sizin için uygun olacaktır.

Akrep burcu saç modeli

Akrep kadını ne istediğini bilir. Soğuk ve sakin görünüşünün altında mükemmeliyetçi yapısı dikkat çeker. Bu yüzden mükemmel taranmış ve şekillendirilmiş saçları olsun ister. Bakımlı ve güzel görünmek onun için çok önemlidir. Feminen ama yumuşak görünümlü modeller size çok yakışacak.

Yay burcu saç modeli

En tipik özelliği bağımsız oluşu olan Yay kadını, ani kararlar alır, maceradan hoşlanır. Bu yüzden farklı ve ani değişimlerle saçlarınıza yeni modeller uygulayarak monotonluktan kurtulabilirsiniz.

Oğlak burcu saç modeli

Kıvrak zekalı oğlak kadını her ortamda olabilir, her konudan alnının akıyla sıyrılabilir. Böylece kendini sağlama almanın bir yolunu bulur. İşlerini hep böyle sağlama alan Oğlak kadını saç konusunda da kendini sağlama almak ister. Bu yüzden saçlarının bozulmamasını sağlamak için toplu modelleri tercih etmeli ve saç spreylerini yanlarından eksik etmemelidirler.

Kova burcu saç modeli

Sürekli düşünen ve harekete geçen, birden çok işle uğraşan Kova kadının ne yazık ki saçlarına ayıracak çok vakti yok. Bunun için saçlarının doğal güzelliğini ön plana çıkaracak bakım kremleri ve maskeler onun en büyük dostu olacaktır. Sağlıklı saçlarını ister açsın, ister toplasın ve uğraşmak zorunda kalmasın.

Balık burcu saç modeli

Romantik, hassas ve duygusal Balık kadını saçlarını kısa kestirmemeli. Romantik ve nostaljik modeller ona çok yakışacak. Kişiliği kadar hassas saçlarını ise kimyasal işlemlerden geçirmemesi onun için en faydalı şey olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu