Dekorasyon

Sonbahar dekorasyon önerisi

Sonbahar dekorasyon önerisi

Konu İçeriği

Eylül ayının yaklaşması ile birlikte sonbahar yüzünü göstermeye başladı. Sonbaharın gelmesiyle birlikte ev dekorasyonunda da küçük değişiklikler yapmanın tam zamanı. Bu konuda sizler için farklı fikir önerileri hazırladım.

Ağaçlar sonbaharın gelmesi ile birlikte eski yapraklarından kurtuluyorlar ve kendilerini yeniliyorlar. Ağaçlar kendilerini yenilerken insanlar içinde farklı dekoratif objeler ortaya çıkıyor. Ağaç yaprakları, ağaç dalları rustik dekorasyonun vazgeçilmez parçaları arasındadır.

Sonbahardaki turuncu, sarı ve kahverengi ağaç yaprakları ve kuru dallar, kuru meyve ve sebzeler masa dekorasyonunda ve sehpada muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz. Sizin için seçtiğim dekorasyon fikirlerini kendi yaratıcılığınız ve hayal gücünüz ile yeniden şekillendirebilirsiniz.

sonbahar dekorasyon önerisi1

Mumlar ev dekorasyonunun olmazsa olmaz parçalarındandır. Bu dekoratif mumları bir de kuru ağaç dalları, kuru yapraklar ile süslerseniz oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kurutulmuş çiçekler, Kurutulmuş meyveler ve yemişler bu dekorasyonun en dikkat çeken parçalarındandır. Ayrıca hem güzel bir koku vermesi yanında hemde hoş bir  görünüme sahip olan mumları çubuk tarçın ile sararak dekoratif bir mum elde edebilirsiniz.

sonbahar dekorasyon önerisi2

Kuru eşyalar sonbaharı temsil eder, bu sebeple sonbahar yaklaşırken kuru ağaç dalları, ceviz ve fındık kabukları, meşe palamudu, kozalak gibi odunsu yiyecekleri dekoratif amaçla kullanabilirsiniz. Bunun yanında mercimek, fasulye, mısır, nohut ve daha birçok yiyeceği de ev dekorasyonun bir parçası haline getirebilirsiniz.sonbahar dekorasyon önerisi3

Kozalaklar kışın genellikle yılbaşında dekoratif olarak kullanılan objelerden birisidir. Kozalaklardan kapı süsü de yapabilirsiniz. Böylece evinizin içi kadar dış kısmında dekoratif bir hale gelmiş olacaktır. Kozalakları boyayarak da farklı tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.sonbahar dekorasyon önerisi4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu