Dekorasyon

Modern aydınlatma dekorasyonu

Modern aydınlatma dekorasyonu önerileri

Bir oda için aydınlatma, ışık ne kadar önemlidir sanırım bunun üzerinde durmak çok akıl karı olmayacaktır. Çünkü hemen hemen hepimiz bunun ehemmiyetinin farkındayız, öyle ki ışığın tonu bile uykumuzu, ruh halimizi etkilemektedir.

Bu yüzden aydınlatmanın yeri bir odada, evde, ofiste oldukça önemlidir. Artık hemen hemen her kadın aydınlatmada modern zamanın seçeneklerini tercih etmektedir. Çünkü seçeneklerin yelpazesi oldukça geniştir ve oda için büyük bir değişim olduğundan insanlar genellikle artık modern seçeneklerin yanındadırlar.

tepeden-sarkik-avize

Eskisi gibi tavanın ortasından inen tek bir avizeleri, ampulleri ve sarı ışıkları unutup, yerleri, sayıları ve tonları farklı ışıklara geçme zamanı gelmiş ve geçiyordur.

tepeden-sarkik-avize-2

Odanızda bir iğnenin bile yerini değiştirmeden modern aydınlatma kullanın ve farkı kendiniz görün. Odanızı yumuşatmak için koltuk kenarlarında ayakta ışıklandırmalar veya boyutları farklı, şekilleri farklı olan lambalar kullanabilirsiniz.

tepeden-sarkik-avize-3

İnsanlar bu değişimin onların gözlerine zararlı olacağını düşünmektedirler ama aslında tam tersidir modern aydınlatma dekorasyonu ile kişinin dikkati tek ve sabit bir ışıktan kopacak ve gözleri minimum derecede yorulacaktır. Yani hem sağlık hem de dekorasyon açısından modern aydınlatma evleriniz, ofisleriniz için çok daha iyi olacaktır.

tepeden-sarkik-avize-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu