Dekorasyon

Cesaret Gerektiren Zarafet Dolu Siyah Duvarlar

Ev dekorasyonunda duvarlardaki renkler ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Siyah duvar renklerinin ev dekoruna kattığı derin etkisini kendi evinizde deneyebilmek için cesaretiniz yok mu?

Evinizi siyah duvar renklerine boyamanız biraz cesaret isteyen bir iştir. Fakat siyah duvarlar yarattığı görsellik ile ev dekorasyonunda eşsiz bir dekorasyon etkisi yaratıyor. Siyah tonlarda boyanmış duvarlar, siyah tahta işleme dekorları ve siyah duvar kağıtları ev dekorunda modern çizgileri yansıtıyor.

Yüksek tavan hatları ve gün ışığının yansıtıldığı harika ev dekorasyonu tasarımlarının tadını çıkarmak için siyah duvarlar yardımcı olacaktır. Fakat diğer objelerle yeteri kadar kontrastı yaratacak tarzlarda seçimler yapmalısınız. Küçük ama etkili objelerle ve rengin tabiatı ile harika bir ev dekorasyonu yarabilirsiniz.

Modern çizgiler ve tasarımlar ev dekorasyonunda oldukça büyük bir etki yaratıyor. Siyah duvarların çekiciliği ve zarafeti içinde siz bile kaybolacaksınız.

Siyah asil duruşu ile ev dekorasyonları arasından bazı özel seçmeler yaptık aşağıdaki galeriden inceleyerek. Kendi evinizin dekorasyonu için ilham alabilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Siyah Duvarlar / GALERİ

cesaret-gerektiren-zarafet-siyah-duvarlar-3

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu