Kombinler

Çiçek Desenli Bayan Ceket Modelleri ve Kombinleri

Bayan Ceket Modelleri ve Kombinleri

Ceketler çiçek açtı, moda dünyası hiç durmadan güncelleniyor, kadınlar için bin bir çeşit giyim parçaları olsa da erkekler için sunulan parçaları da kendi tarz stilimize uyarlayıp giyindiğimiz de oluyor. Bu sezon erkeksi kesime sahip ceket modelleri, kadınsı görünümleri ile karşımıza çıkıyor.

Ceketler, bazen smokin tarzı olarak karşımıza çıktı, bazende dantel detaylarıyla karşımıza çıkan parçalardan oldu ve deri detayları ile de oldukça fazla tutkunu olduğumuz ceketlerin kimi zamanda istemediğimiz modelleri karşımıza çıktı. Ceketler genelde iş yaşantımıza ait parçalar olarak algılasak da, günlük yaşantımız da hafta sonları gezmelerinde bile çok rahatlıkla giyebileceğimiz parçalardan.

Markaların yeni sezon koleksiyonlarında neon renklerin ceketler üzerinde yoğun bir şekilde kullanıldığı bu sezon da birçok farklı renk furyası gözlerden kaçmıyor. Mavi tonlardan turuncu renklere kadar hangi renk ararsanız arayın karşınıza mutlaka çıkıyor. Bu sezonda ceketler de kendi payına düşeni fazlasıyla alıyor.

ceket çiçek 1

Resmiyeti temsil eden ceketler, renk furyası ile bu sezon günlük hayata daha da uyumlu bir hale gelmiş diyebilirim. Eğer rengarenk ceketler bana göre değil! Diyorsanız size yardımcı olabilecek pastel tonları tercih edebilirsiniz. Pastel renk tonlarının yeniden yorumlanarak güncellendiği bu yeni sezonda oldukça zengin çeşit ve seçeneklerde ceket modelleri bulunuyor. Ayrıca sezonun gözdesi olan ceketlerin kumaşları pamuklu alternatiflere de sahip olduğunun altını çizelim. Dolayısıyla esnek ve rahat bir giyimin kapılarını aralıyor.

ceket çiçek 2

Hiç kuşkusuz ki yeni sezonda desenlerin hatırı daha fazla ve kalıcı olacak. Asimetrik desenler 50’li yılların ruhunu yansıtırken rengarenk baskılar da koleksiyonu daha çok zengin bir hale getiriyor. Yeni sezonda blazer ceketler, desenleri ve modelleri ile özel davetler için giyebilirsiniz.

ceket çiçek 3

Ceketlerin kumaşlarında öne çıkan detaylar ise metalik renkler! Çiçek detaylı desenli parçalar hayatımıza girdiğinden bugüne kadar hiç çıkma taraftarı değiller. Gömlek, bluz gibi giyim parçaları ile başlayan ve ardından aksesuarları da esir alan bu trend eğilimi ceketlerle devam ediyor desek yerinde bir söz olur. Çiçek detayları ile süslenmiş ceket modelleri şimdilerde mağazaların vitrinlerinde kendi yerini almış durumda. Modayı yakından takip edenlerse bu ceketleri çoktan dolaplarına eklemiş durumdalar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu