Ayakkabı Modelleri

Topuklular Artık Sorun Değil!

Topuklular artık sorun olmaktan çıktı!

Topuklu ayakkabılar bazen kadınlar için şıklıktan öte işkenceye dönebiliyor. Günümüzün teknolojisinin gelişmesiyle birlikte artık moda dünyasında da topuklu ayakkabılar sorun olmaktan çıkıyor.

Giydiğimiz kıyafetler tutun kullandığımız tüm aksesuarlara kadar makinelerde üretilen parçalar, hangi boyaların kullanıldığını ve tarzınıza uygun olduğu kadar vücudunuza faydasının ne olduğunu biliyor musunuz? Türkiye’de bir ilk olan Penti‘nin ürettiği yeni sezon ürünleri arasında ‘İyi Hisset’ serisi çoraplar, şıklığın yanı sıra sağlıklı bir hayat sürmenizi vaat ediyor.

Topuklular artık sorun değil!

Yeni sezon ürünleri arasında bulunan ‘Gün boyu dinlen külotlu çoraplar’, ‘Gün boyu kaymaz pantolonlar’ çorap modellerinin yanı sıra topuklu ayakkabı tutkunları için vazgeçemeyecekleri yeni sezon ürünleri sunuyor.

Yüksek topuklarda konfor arayanlar için Penti‘nin yeni sezon ürünleri olan külotlu ve pantolon çoraplarla rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayacaksınız! Çorapların içerisine yerleştirilen ayak tabanındaki ‘Memory Form’ ayağınızın şeklini alan yumuşak petler sayesinde gün boyu yüksek topuklularla, çok rahat bir şekilde gezebileceksiniz.

Penti‘nin yüksek teknoloji ile ürettiği ince, burnu şeffaf, mat, pamuk ağlı çoraplarla birlikte kullanacağınız yüksek topuklu ayakkabıları her kadın sever hale gelecek! Ayak tabanı altındaki acıyı engelleyen bu petler sayesinde şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşamaya ne dersiniz?

Bir önceki yazımız da Fedora Şapka Trendi başlıklı makalemizde sezonun en büyük ve trend şapka modelleri, kombinleri hakkında bilgiler vermiştik…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu