Kadinlive.com

Ev Dekorasyonunda Porselen Etkisi


Ev Dekorasyonunda Porselen Etkisi

Porselen deyince akla ilk gelen tabaklar olsa da, porselen bundan çok daha fazlası aslında. Dekorasyon amaçlı kullanılan vazolar, biblolar, çiniler aslında bir porselen. Bu sebeple porselenler evinizin her köşesinde, duvarında rahatlıkla yer bulabilen küçük ama etkili görsel ürünlerdir.

Küçük Dokunuşlar, Büyük Farklılıklar

Evinizi ne kadar güzel dekore etseniz de bazen küçük dokunuşlarla bu dekoru tamamlamak gerekir. Çünkü o evdeki yaşanmışlık duygusunu hissettirmek gerektiğine inanıyorum. Bazen ailenizden kalan bir porselen çini bazen arkadaş hediyesi küçük bir biblo bu havayı evinizde estirecektir.


Dekorasyonun sırrı küçük objelerde gizlidir. Çünkü ev sahibinin zevkini yansıtanın asıl bu parçalar olduğuna inanıyorum. Bu sayede küçük dokunuşlarla büyük etkiler oluşturulabiliyor.

Evlerinizde Porselen Şıklığı

Porselen istenilen renk ve desenlerle kişinin zevkine göre şekil ve desenlerle bezenebildiği için, evinizin temasına göre bir vazo veya biblo tercih edebilirsiniz. Salonunuzun bir duvarını porselen çinilerle süsleye bileceğiniz gibi yalnızca bir köşesine porselen vazo ile koyduğunuz çiçekler sayesinde bahar havası da estire bilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git