Dekorasyon

Ev Dekorasyonunda Porselen Etkisi

Ev Dekorasyonunda Porselen Etkisi

Porselen deyince akla ilk gelen tabaklar olsa da, porselen bundan çok daha fazlası aslında. Dekorasyon amaçlı kullanılan vazolar, biblolar, çiniler aslında bir porselen. Bu sebeple porselenler evinizin her köşesinde, duvarında rahatlıkla yer bulabilen küçük ama etkili görsel ürünlerdir.

porselen dekorasyonu 1

Küçük Dokunuşlar, Büyük Farklılıklar

Evinizi ne kadar güzel dekore etseniz de bazen küçük dokunuşlarla bu dekoru tamamlamak gerekir. Çünkü o evdeki yaşanmışlık duygusunu hissettirmek gerektiğine inanıyorum. Bazen ailenizden kalan bir porselen çini bazen arkadaş hediyesi küçük bir biblo bu havayı evinizde estirecektir.

porselen dekorasyonu 2

Dekorasyonun sırrı küçük objelerde gizlidir. Çünkü ev sahibinin zevkini yansıtanın asıl bu parçalar olduğuna inanıyorum. Bu sayede küçük dokunuşlarla büyük etkiler oluşturulabiliyor.

porselen dekorasyonu 3

Evlerinizde Porselen Şıklığı

Porselen istenilen renk ve desenlerle kişinin zevkine göre şekil ve desenlerle bezenebildiği için, evinizin temasına göre bir vazo veya biblo tercih edebilirsiniz. Salonunuzun bir duvarını porselen çinilerle süsleye bileceğiniz gibi yalnızca bir köşesine porselen vazo ile koyduğunuz çiçekler sayesinde bahar havası da estire bilirsiniz.

porselen dekorasyonu 4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu