Kombinler

Moda’da Yeni Trend Göz Desenleri

Yeni trend göz desenleri

Göz desenleri moda dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Sonbahar kış sezonunda giyim parçalarında göz desenleri trend parçalar haline geldi. Eğer bana nazar değmesin diyorsanız bu trend akımından sizlerde yararlanabilirsiniz. Her türlü giyim parçaları üzerinde göz desenleri bu sezon oldukça fazla görecek gibiyiz.

goz desenleri trendi 1

Moshino, sonbahar kış koleksiyonunda öne çıkan göz şekilleri, bu kış sezonunda Kenzo markasının göz desenlerine eğilimi ile hızlı yükselen moda trendi oldu. Önümüzdeki sezonlarda bu yükselen moda akımı nasıl bir sokak modasında etki gösterecek hep birlikte göreceğiz.

goz desenleri trendi 2

Kenzo yine bu sezon tek göz simgesi ile kafayı bozdu. Tüm reklam kampanyalarında bu yeni koleksiyonunu tanıtıyor. Bu yetmiyormuş gibi, Kenzo takı koleksiyonunda talisman adı verilen nazar boncuklu büyük küpe ve bileklikler dikkatlerden kaçmıyor. Bu yeni trend alarmı, nazar boncukları ve göz figürleri takıntısı olanlar bol bol kullanabilirler!

goz desenleri trendi 3

Kenzo her yeni sezonda farklı bir patlama yarattığı sweatshirt‘ler bu sezonun trendi olan tek göz desenlerinden nasibini almış durumda. Kenzo‘nun damga vurduğu kaplan baskılı sweatshirt‘lerin yerini bu seferde göz desenli sweat‘lar aldı. Bu sezon ve önümüzdeki bir kaç sezonun favorisi olacak gibi görünüyor. Bu trend akımından önümüzdeki günlerde hangi markalar esinlenerek göz desenli giyim parçaları üretecekler hep birlikte göreceğiz.

goz desenleri trendi 10

Göz desenli elbise modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Moda’da Yeni Trend Göz Desenleri / Galeri

göz-desen-trendi-kenzo-2

Bir diğer konumuzda Zayıflar İçin Giyim Tüyoları başlıklı makalemizde zayıf bayanlara stil önerileri hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Bu yazımızı incelediniz mi?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu