Dekorasyon

Yemek odasında beyaz dekorasyon etkisi!

Yemek odasında beyaz dekorasyon etkisi

Beyazın asil ve o ferah havasını yemek odasında kullanmaya ne dersiniz? Sizlere yemek odasında beyaz rengin o muhteşem gücünü ve odanıza katacağı etkileri anlatacağız.

Biz Türkler olarak her zaman yemek konusunu önemli görmüş hatta dinimizde de oldukça büyük bir yer almıştır. Yemek odası tasarımında ki renkler odamızın şekillenmesinde oldukça büyük bir rol oynamaktadır.

Hemen hemen her yerde kullanabildiğimiz bir renk olan beyazı burada da rahatlıkla kullanabiliriz. Özellikle yemek odamızın tasarımını beyaz ve siyah birleşimi ile yapmak bize çok şık ve elit bir yemek odası tasarımı sağlayacaktır.

yemek-odasi-beyaz-dekorasyon-1

Yemek masasının konumunu iyi seçtikten sonra beyaz bir yemek masası, siyah beyaz bir sandalye, çok şık motifleri olan bir yemek masası örtüsü ve masamızın üzerinde bulunan klasik bir avize ile birleştirebiliriz.

yemek-odasi-beyaz-dekorasyon-3

Beyazın çok uyumlu ve çok asil bir renk olduğunu unutmamak lazım. Özellikle de yemek odamızda bu rengi sık kullanmak çok temiz ve hijyenik bir ortam hissi verecektir.

yemek-odasi-beyaz-dekorasyon-4

Bireyler yemeğin tadı kadar yemek yenilen yer ve tasarımına da dikkat eder. Onlara beyazın hakim olduğu konforlu sandalyeler ve siyahın şıklığı ile birleşmiş bir masa ile eşlik edebilirsiniz. Zaten yemek takımlarınız da beyaz renk olacağı için muazzam bir uyum çıkacaktır. Dilerseniz masanızın ortasına güzel beyaz bir iki gül ya da farklı çiçek bulundurarak çok daha şık bir ortam sağlayabilirsiniz.

yemek-odasi-beyaz-dekorasyon-5

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu