Kombinler

2022 Diz Altı Etek Modelleri ve Kombinleri

Diz altı etek modelleri ve kombinleri

Diz altı etekler, mevsim geçişlerinin en çok tercih edilen etekleri arasında her sezon yerini almıştır. 2022 diz altı etek modelleri, midi etekler modern kadınların vazgeçilmezleri arasında. Günlük olarak da giyebileceğiniz diz altı eteklerle oldukça şık kombinler yaratmanıza olanak sağlıyor. 2022 diz altı etek kombinleri hakkında fikir arayanlar için Kadınlive moda editörleri olarak bu konuyu kaleme aldık.

Diz altı etek olarak tabir edilen etek ne çok mini, ne çok uzun tam ikisinin ortası diyebiliriz, bu eteğe aslında midi etek adı verilmektedir. Bu etek modeli istediğiniz şıklığı yakalamanıza son derece olanak sağlıyor, ister kazakla, ister gömlekle ve hatta bir bluz üzerinize giyerek altına da diz altı etek giyerek kusursuz kombin ortaya çıkarmanız mümkün. Burada önemli olan nokta ise diz altı etek ile doğru giyim parçasını bulmanızdır. Bu etek modeli ne kısa, ne uzun olmadığından dolayı yaz-kış giymenize olanak sağlamaktadır.

Diz altı Etek Kombinasyonları

Diz altı etek nasıl kombin yapılır?

Diz altı etekle kombin yapacağınızda dikkat etmeniz gereken önemli noktalar ise, üzerine giydiğiniz üst parçaları özenle seçmenizdir. Diz altı etekler üzerine giydiğiniz giyim parçaları ile sizi olduğunuzdan daha iri ve son derece rüküş gösterebilmektedir. Bu nedenle diz altı etek seçimi yaparken yüksek bel etek modelleri tercih edebilirsiniz çünkü yüksek bele sahip diz altı etek modelleri bacak boyunuzu olduğundan daha uzun göstereceğinden dolayı şık bir görünümde vermektedir.

Diz altı etek modeli ve kombini

Diz altı midi etek nasıl seçilir?

Diz altı etek modeli giymeyi tercih ettiğinizde mutlaka bel kısmınızı nasıl bir şekilde göstereceğine dikkat etmelisiniz. Bel hatları yoksa ve beliniz kalın bir yapıdaysa, yüksek bel diz altı etek modellerini tercih etmemelisiniz. Bu etek modelleri sizi daha şişman gösterebilir çünkü bel bölgesi kalın olan kişilerde beli ikiye ayırıyor ve göz yanılması yaratarak sizi daha farklı bir görünüme sokabiliyor. Şunu unutmayın ki giydiğiniz kıyafetleri kombine ederken dikkat edeceğiniz önemli husus vücut orantılarını dengede tutmaktır.

Diz altı kloş etek kombini

Diz altı etek giyerken, eteğin kumaşı ve dikimi kombinasyonlarda belirleyici etkiye sahiptir. Eteklerinizde ince kumaşlar tercih ederseniz, eteğinizin üzerine ince bluz veya hafif kalın triko giyebilirsiniz. Bluz veya triko ile kombine edecekseniz yüksek bel diz altı eteğin içerisine sokarak kombin yaratabilirsiniz.

Farklılık yaratmak adına diz altı eteği gece kıyafeti olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun için yüksek bel diz altı ve üzerine giyeceğiniz kısa üst (crop top) ile harika kombinler yaratmak sizlerin elinde. Bu tarz ve stile yakışacak, gösterişli takılarla o gecenin yıldızı yapabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu