Aşk & İlişkiler

Erkeklerin Hoşlanma Belirtilerini Nasıl Anlarım?

Erkeklerin hoşlanma belirtilerini nasıl anlarım

Kadınları anlamak hep zordur, bunu herkes söyler. Ama erkeklerinde bir bayandan hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak çok zordur. Bu sebepten biz de bunu anlamanız için gereken 6 belirtiyi yazdık. Bu belirtiler sizin için yeni bir ilişkinin anahtarı olabilir.

İşte, erkeklerin hoşlanma belirtileri.

01. Sizinle yakın olmak istiyorsa

Bir erkeğin gereksiz yere sizin yanınızda bitmesi yani etrafınızda bulunup sizinle arkadaş olmaya çalışması sizden hoşlandığının bir işaretidir. Eğer bunu etrafında olan biteni önemsemeyip bütün meşgalelerini bırakıp yanınıza geliyorsa belki de bu kalp çarpıntıları hoşlanmayı bile aşmıştır.

02. Fazla iltifat ediyorsa

Gün içinde birçok iltifat alan alımlı bir bayan olabilirsiniz. Fakat bir erkek sizin en ince güzellik ayrıntılarınıza dikkat edipte size iltifat ediyorsa sizi incelemiş demektir ve bu da sizden hoşlandığının belirtisi olabilir.

03. Beklenmedik hediyeler veriyorsa

Aylardır indirime girmesini beğendiğiniz bluz, en sevdiğiniz müzik grubunun albümü, kutular dolusu çikolata, ayıcıklar gibi hediyeler almaya başlamışsanız karşı tarafın kalbini sizin aşkınızın dumanı sarmış diyebiliriz.

04. Sizinle plan yapmak istiyorsa

Bütün bayanlar bilir ki erkekler iyi organizatörlerdir ve bunu severek yaparlar. İş birinden hoşlanmaya geldiğinde ise hoşlandığı kişiyle güzel vakit geçirmek için büyük organizasyonlar ayarlamaktan çekinmezler. Bunu da bir hoşlanma belirtisi olarak alabiliriz.

05. Sizinle uzun süre mesajlaşıyorsa

Biz bayanlar zaten günün büyük bir bölümünü telefonlarımıza ayırırız. Fakat erkekler öyle değildirler onlar sadece acil ihtiyaçlarında telefon kullanırlar. Buna rağmen sizinle saatlerce konuşan veya mesajlaşan bir erkek varsa siz onun kalbini fethetmişsiniz demektir.

06. Sizin yanınızda başka kızlarla flört ediyorsa

Evet bu madde okunduğu andan itibaren can sıkmaya başladı fakat işin aslı başka. Şöyle ki erkekler ilgiyi severler ve hep daha fazlasını isterler, sizin yanınızda başka kızlarla flört ettiğinde ise sizin onu kıskanacağınızı ve daha fazla ilgi göreceğini düşünerek hareket ederler. Bazıları ise onu kıskanıp kıskanmadığınıza bakarak hislerinin karşılıklı olup olmadığını kontrol ederler. Yani olası durumlarda ani hareketler yapmamalı önce bir durup düşünmeliyiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu