Aşk & İlişkiler

Kadınlar Erkeklerden Neler Bekler?

Kadınlar erkeklerden neler bekler?

Kadın milletinin erkeklerden ve yürüttüğü ilişkiden bekledikleri çok fazla değildir. Sevgilinize karşı saygılı, romantik ve küçük sürprizler yapmanız mutluluğunuz için çok idealdir. Sizler için kadınların erkeklerden beklediği şeyleri sıraladık.

Kadınlive aşk editörlerinin kaleme aldığı “kadın erkekten ne ister?” konusu hakkındaki derlemelere bir göz atmanızda oldukça fayda var.

01. Saygı;

Kadınların erkeklerden beklediği davranış nezaket ve saygıdır. İlişki her ne kadar eskimiş olsa da erkeğin eşine ilk gün ki saygıyı göstermesi, düşüncelerine önem vererek karısına nezaket göstermesi karşısındakini çok mutlu etmektedir.

kadin beklentileri 5

02. Küçük sürprizler;

İlişkinin ilk dönemlerinde yapılan sürprizler, flört dönemlerinde ki eğlenceli vakitler zaman geçtikçe sıradanlaşmaktadır. İlişkinin üzerinden yıllar geçse de kadınlar eşlerinden hala küçük sürprizler beklemektedir. Eşinize alacağınız en küçük şey dahi onun çok mutlu olmasına yarar sağlar.

kadin beklentileri 1

03. Güven;

Sağlıklı bir ilişki de en önemli şey güvendir. Kadınlar ilişki dönemlerinde en çok sorunsuz bir şekilde güvenebilecekleri erkeklerden hoşlanmaktadır. Aynı şekilde erkeklerde karşısındakine güvenmek isterler.

kadin beklentileri 4

04. Çiçek;

Kadınların vazgeçilmezlerinden biri olan şey çiçektir. Evliliklerinin üzerinden kaç sene geçerse geçsin eşlerinden devamlı olarak bunu beklerler. Çiçeği sadece özel günlerde almak doğru değildir. Ona hiç beklemediği bir anda çiçek alırsanız çok mutlu olacaklardır.

kadin beklentileri 3

05. Daha romantik;

Erkekler kadar kadınlarda eşlerinden romantik davranışlar, ilgi çekici sözler ve etkili bir masaj bekler. Küçük şeyler ile eşinizi havalara çıkarabilirsiniz.

kadin beklentileri 2

06. Yardım;

Kadınların erkeklerden bekledikleri davranışlar arasında hayatlarını kolaylaştıracak küçük yardımlar yer almaktadır. Evde ki tüm işlerin kadına bırakılması onu rahatsız ettiği için bir kısmının eşi tarafından yapılmasını istemektedirler. Eşlerin hayatlarında ki sorumluluklarını ortak bir şekilde paylaşmaları daha sağlıklı bir evlilik geçirmelerine yardımcı olacaktır.

kadin beklentileri

Kadınlar aynı zamanda fiziksel olarak değil duygusal anlamda da eşlerinden yardım beklemektedirler. Zorlandığı bir konuda ondan yardım isteyip, konuya dair çözüm bulmayı isterler. Kadınları en çok mutlu eden şeylerden birisi de budur. Kadınları her şeyi paylaşıp istediği konuda rahatlıkla yardım alabildiği erkek kadınların gözünde ideal erkek olarak yer almaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu