Diyet Listesi

‘Hülya Avşar’ın zayıflama sırları!

Hülya Avşar’ın zayıflama sırları

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, büyüleyici güzelliği ve fiziği ile etkileyici bir kadın. Kadınlive diyet editörleri olarak, ünlü güzelin zayıflama sırlarını yakın mercek altına aldık. Ünlü yıldızlara kilo verdiren yaşam koçu Şeyda Çoşkun ile beraber çalışan Hülya Avşar tam 1,5 ay gibi kısa sürede 12 kilo verdiğini söyledi.

hülya avşar zayıflama sırları 1

Hülya Avşar yepyeni görüntüsü ile herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. “Women’s Fitness” dergisiyle yapılan röportajda şunları söyledi;

hülya avşar zayıflama sırları 2

Çok fazla obur bir insan değilim diyen Avşar, Abur cubur tarzı yiyecekler tüketmem, kuru yemiş çok severim fakat onuda sürekli olarak tüketmem sadece 15 günde bir yediğini söyledi. Sözlerine şu şekilde devam eden Avşar, arsız değilim ama tatlıyı severim, şimdilerde hiç yemediğim kadar tatlı tüketiyorum. Yaşam koçu olan Şeyda, tatlıyı bıraktıktan sonra kilolarınızı nasıl koruyacağınızı en iyi şekilde gösteriyor. Eğer kuralların dışına çıkmadan uygularsanız, hiçbir sorun olmuyor dedi.

hülya avşar zayıflama sırları 3

Hülya Avşar, özel diyet programını spor ile beraber desteklediğini dile getiriyor, spor olarak hayatında sadece tenis ve yüzme olduğunu söyleyen Avşar, çok fazla yüzüyorum ama en önemlisi ise yürüyüş, onuda zaten her zaman yaptığımız bir şey. Yüzme içlerinde en favorim ve en fit hale getireni şeklinde konuştu.

Hülya Avşar Zayıflama Sırları / GALERİ

hülya avşar zayıflama sırları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu