Güzellik

Erkeklerin Kalbini Fetheden Modelden Güzellik Sırları

Erkeklerin Kalbini Fetheden Modelden Güzellik Sırları

Çekici model Miranda Kerr‘in anneannesinin “kutsal” güzellik ipuçları takip ettiği birinci güzellik ritüelleri arasında duruyor. Miranda röportajının birinde şunları söylemişti: “Büyük annem kişiler hakkında güzel ipuçları verirdi. O, kadınların her gün bakımlı olmasının taraftarıydı. İddia ediyordu ki, eğer siz her gün basit makyaj yapıp, güzel çamaşırları giyinirseniz, o erkeğinizin gözü sizden başka kimseyi görmeyecek!”

Kadinlive.com haber verir ki, çekici model vücut yapısına özel bakım yapar, formda kalmak için spor yapıyor. Güzel model plaj giyiminde mükemmel karnı ile herkesin karşısına çıkmasını spora borçlu. Model böyle güzel görünmenin formülünü herkese büyük gurur hissi ile açıklıyor: “Sağlığım çok ciddi kontrol ediyorum. Sıhhatiniz de hiçbir problem, hastalık yoksa, yemekleri nelerle sınırlandırmak gerekir. Her birimiz fazla kilolardan kurtulmak için çeşitli yöntemlerden haberdar olmalıyız”.

miranda kerr 2

Vücudunun güzelliğini korumak için sürekli spor yapan Miranda 13-14 yıldır yoga’dan vazgeçmiyor. Hanımlara sporla uğraşmayı tavsiye eden Miranda tüm bunlara amel edilirse, hem sağlıklı, hem de güzel vücuda sahip olmanın kolaylığını vurguluyor. Onun en sevdiği besini yeşil suları. Miranda Kerr güzel vücut yapısını korumak için şunları söylüyor: “Yeşil meyve suyu tüm hastalıkların ilacıdır. Yeşil meyve suyu kan dolaşımını düzene sokar ve vücudu oksijen sağlıyor. Ayrıca, bu suları yemeklerde de kullana bilirsiniz”.

Ayrıca balığı da çok seviyor. En zayıf noktası ise çikolatadır. Bir çocuk annesi olan Miranda vücut fırçası ile banyo yapmayı seviyor. Miranda bildirir ki, “Vücut fırçasının sayesinde kan dolaşımını artırır ve ölü hücreleri vücuttan uzaklaştırıyor. En önemlisi, bu, selülitten kurtulmayı sağlar ve cildi inanılmaz derecede yumuşak tutar”.

miranda kerr 1

Model Hindistan cevizi yağından her alanda kullanır, hatta yemeklerine de Hindistan cevizi yağı ekliyor. İyi formda kalmak için temel şart kendini sevmek ve kendine güvenmektir. Kendini sevmeyen kişinin bakımlı olmasının imkansız olduğunu bildirir.

Miranda Kerr podyumun en güzel kadını olmasına rağmen, kaftan giyip istirahat etmeyi sever. Giyim tarzı hakkında ise şunları söylüyor: “Stilim nereye gittiğime bağlıdır. Eğer ben görüşmeye veya gezmeye gidersem, Kendime en çok yakışan giysileri tercih ediyorum. Evde oğlumla vakit geçirip ve eğlenmek istiyorsam, basit pijamayla da gezebilirim. Hamile kadınların giysileri ise çok rahat olmalıdır. Ben maksi (uzun) giysileri çok seviyorum.

Hamile iken onlarda kendimi çok rahat hissediyordum. Gebelikten sonra önceki formuma gelebilmek için yoga ile meşgul oluyordum. Gebelikten sonra ise pilatesle uğraşıyor, meşguliyetime devam ediyordum. Yani, bedenimi ona gereken “gıda” ile sağlıyorum. Bu sabah ayini organizmada önemli olan tüm süreçleri harekete geçirir. Bu, ayrıca bağışıklığı güçlendirir ve organizmada PH seviyesini geliştirir. Ayrıca, C vitamininin önemini de unutmamak gerekir. Ben saçlarımı genellikle akşamları yıkıyorum ve akşamları doğal yöntemle kurutmaya çalışıyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu