Güzellik

Selena Gomez’den güzellik önerileri

Selena Gomez güzellik sırları ve öneriler

Selena Gomez güzellik sırlarını siz değerli okuyucularımız için Kadınlive ekibi ile paylaştı. Son derece popüler ve güzel olan yıldız güzellik tüyolarını siz değerli okuyucularımızla paylaşarak nasıl bir yol izleyeceğini anlattı.

Moda dünyasının revaçta olan isimlerinden Selena Gomez makyaj ve saç stilistleri ile çalışarak son derece şık ve güzelliği ile herkesi büyülüyor. Eski resimlerini nazaran kendini sürekli yenileyerek genç şarkıcının en çok pişman olduğu şey Teen Vogue Young Hollywood gecesinde saçlarına yaptırdığı mavi gölgelerin kendine hiç yakışmadığını düşünüyor.

selena-gomez-guzellik-sirri-1

Cilt bakımına kesinlikle ihmal etmeyen Selena Gomez haftada 45 kere banyoda yüz temizleme cihazı ile cildini temizliyor. Yataktan kalktıktan sonra cilt yüzeyini temizleyerek cildinin nefes almasını sağlıyor. Böylelikle gençlik iksiri olarak bunu tanımlıyor.

selena-gomez-guzellik-sirri-2

Bakıldığında Bütün fotoğraflarında harika gülümsemesi ile göz dolduran ünlü elmacık kemikleri ve göz çevresine uyguladığı aydınlatıcı ve cildini parlak gösterici ürünleri kullanmaya özen gösteriyor. Özellikle göz çevresinde bulunan morluklar ve halkalar içinde etki eden özel ürünleri kullanmaya dikkat ediyor.

selena-gomez-guzellik-sirri-3

Vazgeçemediğim makyaj ürünlerinden bir tanesi Victoria’s Secret’ın Screen Siren adlı far paleti. Gözlerine kattığı güzel bir ışıltı ile siyah bir eyeliner ile bütünlük sağlayan yıldız bu şekilde açık renkli gözlerini de ortaya çıkartıyor. Böylelikle dikkat çekici ve harika bakışlara sahip oluyor.

selena-gomez-guzellik-sirri-4

Güzel bakışların sırlarından bir tanesi de bakışların etkileyici olmasıdır. Takma kirpikleri çok fazla kullandığından bahseden şarkıcı makyaj uygulamalarından işini kolaylaştıran ürünleri kullanmayı da ihmal etmiyor. Saçlarını gür ve muhteşem parlak görünümüyle göz dolduran yıldız saçlarında kaynağı olduğunu da saklamıyor. Gür ve dolgun saç görünümüne kaynak saçlarla da ulaşmak mümkün.

selena-gomez-guzellik-sirri-5

Bir itirafta saçların hepsinin kendisinin olmadığından bahsediyor. Proteinli kaynaklarla deniz kızına anımsatan harika topuzuyla harika görünüme kavuşan Gomez özel tarakla saçlarını tarayarak saçlarına kolay taramak üzere imal edilmiş olan spreylerden yardım aldığından bahsediyor.

selena-gomez-guzellik-sirri

Dikkat çekici açıklamalarına devam eden Selena Gomez kendinizin olmayan her şeye sahip olmak istersiniz diye sözlerine devam ediyor. Saçlarını doğala yakın yani plaj dalgası yapmaya başladığını söyleyen ünlü deniz suyu spreyleriyle saçlarını parlak ve hoş bir görünüme soktuğundan bahsediyor. Saçlarını ışıl ışıl bir hale getirerek son derece dolgun gür ve şekilli olarak kullanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu