Çanta ModelleriKombinler

2019 İlkbahar Yaz Modası: Hasır Çanta Modelleri ve Kombinleri

2019 Hasır Çanta Modelleri ve Kombinleri

İlkbahar yaz modası için birçok ünlü moda tasarımcısı 1960’lı yıllardan ilham alarak, güncel 2019 hasır çanta modelleri ile karşımıza çıkıyor. Hasır çantalar, 60-70’li yıllarda son derece popülerdi. Moda tasarımcıları ise sanırım, geçmiş yıllara damga vuran giyim ve aksesuarları günümüzün modası ile harmanlayarak trend haline getirmekte oldukça ustalar.

hasır çanta sepet modelleri 1

Geçmişten günümüze doğaçlama donanımlardan biriside hasır çantalar, bu eşsiz 2019 çanta modelleri özenle seçilmiş halk dili ile bildiğimiz adı kamış olan malzemelerden üretilmektedir. Özellikle hasır çantalar, ilkbahar yaz sezonunda en moda aksesuar trendleri arasında yerini almaktadır.

hasır çanta sepet modelleri 2

Hasır çantaları deniz, kum, sahil ve plaj modasında çok rahat bir şekilde hasır çanta kombinleri yaparak kullanabilirsiniz. Şunu belirtelim ki, bu hasır çantalar efsanevi oyuncu “Jane Birkin” stilinin temel unsurlarındandır. Artık birçok stil ikonu hasır çantaları gardıroplarına dahil etmeye başladı bile.

hasır çanta sepet modelleri 3

Ünlü güzeller farklı hasır çanta kombinleri ile moda trendlerine ayak uydurmaya çalışıyorlar, Fransız model “Laetitia Casta Cesar” hasır çantasını beyaz güpürlü (dantelli) eteği ile kombin yapmıştı. “Ashley Olsen” ise koyu kahverengi kıyafetini hasır çanta ile tamamlamıştır.

hasır çanta sepet modelleri 23

Belirtelim ki, bu hasır çantaların en güzel örneklerini “hermes çanta” markası üretti. İşte dünya yıldızları da hasır çantaları bu markalardan tercih ediyor.

hasır çanta sepet modelleri 24

Kadınlive moda ekibi olarak, hasır çanta modelleri ve kombinleri ile ilgili görselleri derledik. Bu kombin görselleri size ilham kaynağı olabilir.

hasır çanta sepet modelleri 20

Hasır Çanta Modelleri ve Kombinleri 2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu