Gelinlik Modelleri

Gelinliğinizin Kumaşı Sizin Hakkınızda Ne Diyor?

Stil, kişiliğiniz ve bakış açınızı ifade etmenin en hızlı yollarından biridir, ve hiçbir elbise bir gelinlik kadar bir kadın hakkında bilgi veremez, bu sevgi elbisesi bir bayanın sesinin, hayallerinin, tatlarının vb. herşeyinin tezahürüdür. Tercih ettiğiniz gelinlik elbisesi sizin kişiliğinizi ortaya koyar. Gelinliğinizi seçerken hangi tür kumaşları tercih ettiniz? Saten şifon tül dantelli gelinlik hangisi?

SATEN-~2

Kadınlar gelinlik elbiseleriniz sizi ele veriyor olabilir. Seçtiğiniz gelinlik elbisesinin kumaşı sizin hakkınızda bir şeyler diyor. Eğer gelinlik kıyafetinizin sizin hakkınızda ne dediğini merak ediyorsanız, işte buyrun gelinlik kumaşları ve kişiliğiniz:

Saten Gelinlik

Ah gelenekçiler: Özel gününe hemen hemen her düğün geleneğinde boy gösteren saten gelinliği dahil ettin. Sizin klasik gelin duruşunuz, insanların düşüncelerinde teste girecek. Ama sonucunun güzel olacağını biliyoruz. Çünkü geleneksel düşünce yapınla yanlış bir şey yaparım diye seçtiğin klasik görünümün size tebrikleri hediye ettirecek. Sade, zarif ve hoş gelinimiz.

Şifon Gelinlik

Kadınsı, çekici, rahat: Siz havalı, esintiye kapılan sosyal bir kelebek gibisiniz. Özgürlüğünüze düşkün, dikkat çekici farklı olmayı seven bir kişiliğe sahipsiniz. Düğününüzde insanların göz bebeklerini büyütecek bir gelin olacağınızdan şüphemiz yok. Yalnız sizden isteğimiz çıplak ayakla dans etmemeniz. Çünkü rahatlığınız bir hayli fazla.

untitled

Tül Gelinlik

Göz alıcı, ihtişamlı, tatlı: Aileniz sizi prenses diye çağırıyor. İçinizdeki pamuk prenses size her zaman heyecan katıyor. Yerinde duramayan, kalbi temiz, güleryüzlü bir kişiliğiniz var. Beklenen büyük gün gelince kimse o tül topu gelinliği giymenizi durduramayacak. Sanki bir kralın kızı olarak prensle evleniyor haliniz var.

Sincerity-Bridal-tul-kollu-gelinlik

Dantelli Gelinlik

Hey romantik küçük gelin! Düğün zamanı yaklaşırken seni nerede bulacağımızı biliyoruz. Nostaljiyi seven kalbiniz nedeniyle eski elbiselerin olduğu mağazaları gezerken seni bulabiliriz. Siz bu özel gününüze romantik, nostaljik ve nadir bulunan bir gelinlikle çıkmak istiyorsunuz. Klasik olmayı sevmeyen ve ince detayları önemseyen kişiliğe sahipsiniz. Ancak sizi özel bir tasarım gelinlik memnun edebilir.

dantelli-gelinlik-modelleri2

Peki Sizin Gelinliğiniz Nasıl?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu