Saç Modelleri

Trend: 2015 saç örgü modelleri

2015 yılında yine örgü saç modelleri trendler arasında yerini aldı. Bohem stili ve trendi etkisinde farklı tarz kadınlar için hazırlanırken saç örgü modelleri sezonun ön planında yer alıyor. Sizler için Kadınlive Kadın ekibi yakın mercek altına almış olduğu 2015 örgü saç modelleri seçtik.

2015 Saç stilleri ve trendleri tasarımcılar sergilerken elbiselere uyumlu saç modellerini uygulayan ünlü sanatçılar örgü saç modelleri sizlere fikir ve ilham kaynağı olabilir. Örgü saç modelleri bir çok farklı stilde ve tarzda karşımıza çıkıyor, günlük hayatımızda ve iş ortamlarında tercih edebileceğiniz ve özel davetlerde güzelliğinize güzellik katabilecek Saç örgü modelleri sizde uygulayabilirsiniz.

2015 yılının en dikkat çeken örgü saç modelleri gevşek, saçaklı dağınık, ince, kalın, bükülmüş örgü saç modelleri ile farklılık yaratabilirsiniz. Örgü saç modellerinde öne plana çıkan saç modelleri, stilleri arasında balık sırtı saç örgü modeli revaçtadır. Bu örgü saç modeli saçınızın beş veya daha fazla bölümünü ince ince örerek elde edilir. Balık sırtı saç modeli ile topuz, kuyruk ve taçlı saç modelleri yapabilirsiniz.

Bir diğer trend ise yandan örgü modeli bu trend oldukça fazla kullanılmaktadır. Yandan veya balık sırtı ördüğünüz saç modellerinizi tepeden toplayabilirsiniz veya yandan sarabilir ve bir kısmını yanda bırakarak farklı bir stil elde edebilirsiniz. Balık sırtı saç modellerini arkaya, enseye ve tepeye toplamak örgü saç modelleri arasında trenddir.

2015 Saç modelleri örgü güzelliğinize bohem havası verecek. Tepeden kalın saç örgü modeli ve topuz sizi eşsiz ve güzel kılacaktır.

2015 örgü saç modelleri için foto galeriyi görüntüleyin...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu