Aksesuar

2019 Dövme Modası: Metalik Flash Tatto Dövme Modelleri

2019 Metalik Flash TATTOO Dövmeler

Bugün bir süredir dikkatimi çeken yeni bir trend olan, metalik (dövme) tattoo‘lar bahsetmek istiyorum. Yeni dedim ancak, bu trend yeni gibi görünse de 2012’de Dior’un aksesuar tasarımcısı 24 ayar altından yapılan aksesuar şekilli 2019 dövme modelleri koleksiyonu hazırlamıştı. Sınırlı sayıda hazırlanan ve pahalı olan dövme modelleri ses getirmedi.

metalik tattoo trendi 1

Belki de fiyatına göre bu böyle oldu. Bir kaç ay önce ise “2019 Flash Tattoo” markası uygun fiyata yaz ayları için, plaj kıyafetleri ile çok şık ve güzel görünen dövme modelleri koleksiyonunu tanıttı. İlk müdavimleri festival insanları oldu. Bundan sonra ise metalik tattoo‘lar hızla moda dünyasına giriş yapmış oldu. Artık ünlüleri, moda bloggerlerini sıkça bu metalik dövme tattoo‘larla görmek mümkündür.

metalik tattoo trendi 2

Esasen aksesuar biçiminde (yüzük, bilezik, kolye vb.) hazırlanan metalik tattoo‘ların iyi tarafı geçici olmasıdır. 4-6 güne silinen bu (dövme) tattoo’ları istemediğiniz zaman fırça ile silerek de çıkartılabilir.

metalik tattoo trendi 3

Gördüğüm andan çok beğendiğim bu tattoo’lar, görüldüğü gibi, özellikle deniz kenarında aksesuar takmadan akıllıca görünüme olanak tanır. Eğer bu tattoo’ları elde etmek isterseniz flashtat.com sitesine bakabilirsiniz. Türkiye’den doğrudan gönderme olmasa da sitenin e-mail adresi ile ilişki kurarak göndermek mümkün olacak.

metalik tattoo trendi 4

Kadinlive.com sizlere bir dizi 2019 metalik tattoo dövme fotoları sunar: Bu yeni trend hakkında siz ne düşünüyorsunuz bayanlar?

metalik tattoo trendi 7

Metalik Tattoo Dövme Modelleri 2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu