Güzellik

‘Gisele Bundchen’in güzellik sırları

Gisele Bündchen güzellik sırları

Brezilyalı ünlü model Gisele Bundchen‘in güzellik sırlarını Kadınlive kadın ekibi olarak yakın mercek altına aldık. Ünlü modelin sağlıklı ve güzel görünmesinin arkasındaki sırları merak ediyor musunuz?

Ünlü modelin güzellik sırları aslında son derece basit! Şimdi hep birlikte dünyaca ünlü modelin güzellik sırları ve günlük hayatına bir bakalım.

Güzel manken, dünya’ya çocuk getirmesine rağmen güzelliğinden ve ideal vücut ölçülerinden hiç ödün vermedi. ‘Gisele Bundchen’in güzel kalmasının sırlarından birisi sabahları uyandığında kesinlikle egzersiz yapıyor olmasıdır. Yatağında keyif yapmak yerine sabahları yürüyüşe çıkıyor.

Gisele-Bundchen-guzellik-sirri-1

Bunun yanı sıra yoga ve meditasyon oldukça bol vaktini ayırıyor. Bu sayede ruh halini iyileştiriyor ve kendisini rahatlatıyor. Özellikle’de masaj yaptırmaya bayılıyor.

Gisele-Bundchen-guzellik-sirri-2

Gisele için vazgeçilmez etkinliklerden biriside güneşlenmek, çünkü bu kendisini zinde tuttuğunu söylüyor. Güneşlenmeye çıkmadan önce koruyucu güneş kremleri kullanıyor.

Gisele-Bundchen-guzellik-sirri-3

Son olarak da Gisele bol bol su tüketiyor. Su tüketiminde herhangi bir sınırlama kendisine koymuyor fakat her aklına geldiğinde suyu bol miktarda içiyor. Özellikle de dışarıya çıkarken sadece gözüne maskara kullanıyor ve çantasından kesinlikle maskarasını eksik etmiyor. Gisele en çok sevdiği parfümünü yanından hiç mi hiç ayırmıyor.

Gisele-Bundchen-guzellik-sirri-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu