Güzellik

Resimlerde güzel görünmek için tavsiyeler

Resimlerde güzel görünmek için tavsiyeler

Fotoğraf çektirme bazıları için çok eğlenceli iken bazıları için de kabustur. Fotojenik insanların yanı sıra her fotoğrafta berbat çıkan asla poz vermeyi beceremeyenler de var.

Özellikle özel günlerde çektirdiğimiz bir ömür bizlere eşlik etmesini istediğimi fotoğraflar makyajla daha güzel bir görüntüye kavuşmak mümkünken bazılarıysa çok kalabalık bir grubun içinde bile yüzü parlayan hiç de hoş bir görünüme kavuşan ama yanlarımız da var.

resim-iyi-cikma-1

Özellikle parlak ruj ve renklerde sürdüğünüz boyanız daha belirgin bir halde çıkacağından dolayı inceyse daha ince kalın sabah akalın görünmesine sebep olacaktır. Bu şekilde dudaklarınız hiç de hoş görünmeden sizin kötü görünmenizi sağlayacaktır. Parlak renklerde yaptığınız göz çerçevesi de daha yaşlı görünmenize sebep olacaktır.

resim-iyi-cikma-2

Açık renkte sürdüğünüz fondötenler olduğundan daha beyaz çıkmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla bembeyaz ve de çok renksiz bir tane sahipmişsiniz gibi çıkabilirsiniz. Sizlerde bir ton daha koyu fondötenin seçerseniz daha güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

resim-iyi-cikma-3

Özellikle uyguladığınız kırışan fotoğraflarda daha açık bir şekilde görüneceği için daha az kullanmanız konusunda sizlere tavsiyede bulunuyoruz. Sizlerde yapacağınız bir kaç püf noktasıyla olduğunuzdan daha hoş görünme şansına sahip olabilirsiniz.

resim-iyi-cikma

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu