Makyaj

Sonbahar dramatik makyaj enjoy

Sonbahar dramatik makyaj enjoy

Sonbaharın yaklaşmasıyla birlikte, sezonun en hit dramatik makyaj önerilerini ve dramatik renkleri sizler için bir araya getirdik. Bu dramatik renkler giysilerde olduğu kadar makyaj malzemelerinde de yerini aldı.

Buğulu gözler

Bu sezonda öne çıkacak olan tonlar soft ve pudra renkleridir. Sezonun modasındaki gibi dikkat edilmesi gereken şey makyajın kıyafeti gölgelememesi arka planda olması. Gözleri belirgin hale getirmek için kahve, taba, bey, bakır ve gri tonlar ön planda tutuluyor ve bu renkler gözleri olduğundan daha iri gösteriyor.

Kahve ve bakır tonları

Özellikle abiye kıyafetlerde kullanmanızı öneriyoruz. Bu tonlarla beraber siyah farla gölgelendirme yapmanız daha güzel bir makyaj elde edeceğiniz anlamına gelir.

bugulu-gozler-1

Chanel kırmızısı

Geçtiğimiz sezonun tam aksine bu sezon kırmızı rujlar pek tercih edilmiyor. Buna rağmen kırmızı ruju vazgeçilmezi haline getiren modacılar da var. Her şeye rağmen bu kadar göz alıcı ruj rengini seçmek isterseniz göz makyajınızı biraz daha arka plana atmanız gerekir.

channel-kirmizi

Takma kirpikler

Takma kirpikler ya da uzun kirpikler her zaman çekici olur. Takma kirpik kullandığınızda çok fazla makyaj yapmanıza da gerek kalmaz. Kullanacağınız rimel ve eyeliner makyajınızı tamamlamanız için yeteli olacaktır.

 

Gençlik iksiri

En çok genç ve güzel olmayı hedefleyen bayanların seçimi minimal makyajdır. Bu makyaj son dönemin trendi haline gelmiştir. Bu makyajı kullanırken dikkat etmeniz gereken kıyafet seçimidir ki birbirine uyum sağlamak gerekir.

Günlük hayatımızda kullanması en kolay makyaj cildi parlak göstererek fondöten üzerine pembe bir allık kullanmak. Bu uygulamayı yaptıktan sonrada toprak tonlarıyla makyajı tamamlamak. Bu sayede hem daha genç hem de çok daha güzel görüneceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu