Moda

Mango Pre-Fall Sonbahar Kış Kıyafet Modelleri Koleksiyonu

Mango Pre-Fall Sonbahar Kış Kıyafet Modelleri Koleksiyonu

Sonbahar kış sezonu için Mango Pre-Fall yeni sezon koleksiyonunu tanıttı. Modern çizgilerin buluştuğu koleksiyonda birbirinden harika giyim parçaları ve aksesuarlarıyla yine bu sezon Mango sokak modasına damgasını vuruyor! Şıklığın adresi Mango Pre-Fall koleksiyonundaki parçalarla basit giyim parçaları ile öne çıkıyor.

mango pre fall 1

Mango, yeni sezon koleksiyonundan özenle seçmiş olduğumuz en güzel parçaları sizler için bir araya getirdik. Kusursuz güzelliğinize, zamansız şıklık katan Mango‘nun bu muhteşem koleksiyonunu sizlerde çok seveceksiniz!

mango pre fall 3

Koleksiyona göz attığımızda oversized palto modelleri ve boyfriend jean modelleri yine bu sezonda dolapların vazgeçilmez parçaları arasında yerini alacak. Mango koleksiyonundaki aksesuarlar ise, sırt çantalarından tutun da oversized takılara kadar oldukça geniş bir aksesuar çeşitliliği görülüyor. Ayrıca oversized takılar geçtiğimiz sezon ve önümüzdeki birkaç sezon daha güncelliğini koruyacak parçalardan olduğunun altını çizelim.

mango pre fall 15

Mango Pre-Fall koleksiyonundan en güzel görselleri sizler için seçtik. Aşağıdaki galerimizde inceleme fırsatı bulabileceğiniz koleksiyonda size en uygun parça hangisi?

Mango Pre-Fall Sonbahar Kış Koleksiyonu / GALERİ

mango pre-fall 8

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu