Moda

“Berrak Tüzünataç” ‘ParkBravo’nun yeni yüzü!

Giyim markası olan ParkBravo yeni sezon’da yeni yüzü olan güzel oyuncu Berrak Tüzünataç ile işbirliği yaptı. Geçtiğimiz sezonda başlattığı cesur giyim konusunda Akdenizli kadın rüzgarı bu yeni sezonda Berrak Tüzünataç‘la devam ettiriyor. Özlem Kaya‘nın etkinliğinde hazırlanan birbirinden şık ve muhteşem koleksiyonun tanıtım çekimlerini kış bahçelerini aratmayan İstanbul Üniversitesi Botanik bahçesinde çekimleri gerçekleştirildi.

ParkBravo sonbahar kış koleksiyonunda birbirinden şık ve muhteşem kıyafetlerin buluştuğu katalog çekimlerinde kaplamalı kumaşlar, deri garniler ve bol dekolte detayları oldukça dikkat çekiyor. Her tarz ve stile uygun tasarımlar Akdeniz kışına uygun kıyafetleri ile göz dolduruyor.

berrak tüzünataç 1

Sonbahar kış koleksiyonunda yer alan tulumlar, paltolar, manto ve ceket gibi birçok farklı alternatiflerin bulunduğu zengin kıyafet çeşitleri dikkat çekiyor. ParkBravo bu sezon ağırlıkta olarak siyah tonlar, bordo tonlar, haki tonlar, camel rengi ve gri renklerin dışında saks mavisi, mor ve gül kurusu gibi sıcak ve oldukça cesur renk tonlarına da çok fazla yer vermiş. Aynı zamanda kış sezonun olmazsa olmazları arasında olan deri ve tüy detayları da koleksiyonda öne çıkan detaylar arasında yerini alıyor.

berrak tüzünataç 2

ParkBravo‘nun kusursuz sonbahar kış koleksiyonu dairesel formların yanı sıra transparan detayları da barındırıyor. Pililerle zenginleştirilen kıyafetler her stil sahibi kadınlara hitap ediyor.

ParkBravo 1

Akdeniz ruhunu taşıyan kadınları bu yıl ParkBravo ile büyüleyici bir kış sezonu beklediğinin altını çizmeliyiz. Sizler bu sonbahar kış koleksiyonunu nasıl buldunuz?

ParkBravo 2

Bu eşsiz koleksiyon sizleri ParkBravo mağazalarında bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu