Dekorasyon

Ixina Yeni Mutfak Tasarımları

Yeni Mutfak Tasarımları

Şık tasarımlara sahip mutfak dekorasyonu pratik tarafında tutarken, çağdaş tarzı sunuyoruz yeni mutfak tasarımları sunan Ixina, mutfak dekorasyonunda çok şık, çok pratik ve size ev dekorasyon tarzınıza uyan mükemmel bir mutfak tasarımı bulmak için model ve geniş bir yelpazede seçim yapıyor; Ixina mutfak tasarımları ihtiyaçlarınızı tatmin edecek. Mutfak im plantasyonu tüm bir konu daha önce olduğundan, Ixina tüm uzay yapılandırmaları için mobilya sunar; L şeklinde mutfak, vb adalar, olan veya olmayan, herkes için bir şeyler vardır diye düşünüyorum.

mutfak1

Ixina anda, mutfak mobilya renk seçimi geniş olduğunu, renkli bir ortam için pop renkler için gitmek yanı sıra daha nötr tonlar seçin ve örneğin, tezgah ve süpürgelik ahşap dokunuşlar ile onları ilişkilendirebilirsiniz. Eğer bir aile mutfak arıyorsanız, gözden klasik çizgileri olan bir model tercih edin.

mutfak3

Örneğin, Ixina mutfak tasarımları ahşap tezgahlı tarafından yüceltilmiş bir parlak beyaz renkte hafif kabartma ile mutfak dolapları arasında; tasarım çağdaş stili henüz bir güzel, samimi bir atmosfere sahip hala. Mutfak için minimalist bir dokunuş eklemek için, modern ve şık beyaz mobilya için gitmek ve paslanmaz çelik elemanlar ile birleştirmek. Ixina çekici bir grafik stili sağlayan birkaç kaburgalar oluşan orijinal dolap cepheleri ile minimalist bir mutfak tasarım sunuyor.

Ixina Mutfak Tasarımları 5

Mutfak da kadınsı bir dokunuş içerebilir, çünkü tüm görünümünü artıracak mor mobilya tercih edebilirsiniz. Ixina anda, mor çok modern çizgilerle ve daha sevimli bir görünüm için beyaz mobilya ile ilişkilidir. Eğer sıradan bir mutfak istiyorsanız, çok minimalist çizgileri krem mobilya ile karışık Ixina gelen son derece dokulu ahşap mobilyalar için gidebilirsiniz, mutfak benzersiz bir karakter ile çok şık. Ixina de profesyonellerin dünyasından esinlenen bir mutfak tasarım sunuyor. Mobilya lake ve ışığı yansıtır; tezgahlar büyük ve mutfak aletleri her yerde vardır. Gerçek şefler için mutfak var!

Ixina Mutfak Tasarımları 2

İskandinav eğilim ve basit ve fonksiyonel tasarımları ile gitmek için, Ixina hafif ahşap detaylarla beyaz ahşap mobilya birleştiren pratik bir modeli sunar; serinletici bir ortam için çok keyifli bir mutfak. Mutfak için bir kentsel görünüm vermek büyük şehirlerde esinlenerek çağdaş stil alır Ixina bir model tercih, bu yüzden gri parça ve paslanmaz çelik ayrıntıları ile beyaz birleştiren mobilya odaklanmakmış.

mutfak4

Muhteşem tasarımlara sahip hazır mutfak öncüsü Ixina yeni tasarımları sizler için bir araya getirdik. Galeride inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Ixina Mutfak Tasarımları / GALERİ

Ixina Mutfak Tasarımları 10

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu