Aşk & İlişkiler

İdeal Sevgili Nasıl Olur? İyi Bir Sevgili Olmak için Ne Yapmalı?

İdeal sevgili

Günümüzde çok sıkça sorulan sorulardan bir tanesi olan “İdeal sevgili nasıl olur?” sorusunun cevabını araştırdık ve sizler için ideal sevgilide aranan özellikler hakkında küçük bir demeç hazırladık. Şimdi hep birlikte bu özelliklere bir göz atalım.

Size karşı büyük bir hayranlık beslemektedir.

Gerçekleştirdiği tüm fiillerinde sizi dikkate alarak hareket etmektedir. Kendi hayatının merkezine sizi yerleştirdiği için yapacağı her hareketinde sizi düşünerek karar vermektedir. Sizin kararları hakkında vereceğiniz olumlu yanıtlar ya da ona vereceğiniz taktikler size olan hayranlığını daha da güçlendirecektir.

Yaptığınız sohbetlerde sizinle anlaşabiliyor mu?

Birlikte yapmış olduğunuz konuşmalarda sırf boş konuşmak için konuşmak yerine sizinle eğlenceli, hoş ve güzel konuşmalar yapmak için kelimelerini seçerek konuşur. Bu özelliği sebebiyle onunla saatlerce bıkmadan konuşabilirsiniz.

Konuşmalarınıza ve fikirlerinize karşı saygı gösteriyor mu?

Ona söylemiş olduğunuz sözleri dinleyip, saygı gösteriyor ve dediklerinize önem veriyorsa sizi çok seviyor demektir. Sizi dinler gibi görünüp başka bir şey düşünmüyor olması size vermiş olduğu değeri kanıtlar.

Size karşı aşırı kıskançlık göstermez.

Aşırı kıskançlık sergileyerek hayatınızı size zindan etmez. Başkalarıyla zaman geçirmenize fırsat tanıyarak kendinize ait etkinlikler yaratabilirsiniz. Size özgürce yaşayabilmeniz için zaman tanır.

Duymak istediğiniz şeyleri değil gerçekleri söyler.

Sizi mutlu edecek sözcüklerle sizi oyalamak yerine size gerçekleri söyleyerek her zaman doğruları duymanızı sağlar. Bu da demek ki doğru insanla birliktesiniz demektir.

Hata yapmış ise her zaman bunu kabullenir.

Yapmış olduğu bir hatası varsa bunu kabul edip sizin gönlünüzü alabilmek için elinden geleni yapar. Ve hatalı olması onun gururunu incitmez.

İşlerine oldukça sevgiyle bağlıdır.

Sizi seviyor olması işine verdiği önemi etkilemez. Sizin yeriniz ve işinin yeri her zaman birbirinden ayrıdır. İşini seven ve işine önem veren erkek her zaman on numaralı bir erkektir. Eğer ki bir erkek işine önem veriyorsa sevdiği kadına da işine verdiği değer kadar değer verip saygı gösterir demektir. Bir erkeğin işinin tüm hayatını etkilediğini bildiğimize göre işin de mutlu olan bir erkek hayatında ki kadını da mutlu edecektir.

Görünüşüne önem veriyorsa oldu demektir.

Kendine bakıyor olması güzel giyinip, hoş kokması, temiz olması o erkeğin senin için kendi görünüşünü düşünmesi demektir. Güzel giyinen ve hoş görünen bir erkek her zaman dikkat çeker. Buda onun kendine olan güvenini destekler.

Sürprizlerle, hediyelerle ve sözlerle seni etkilemeyi biliyor.

Söyleyeceği ufak bir söz ve cümle sizin yüzünüzü güldürebileceği gibi sizi mükemmel bir şekilde etkileyebilir. Size almış olduğu maddi değeri olan ve ya olmayan bir hediyeyle sizi mutlu edebilir.

Hayatınızdaki arkadaşlarınıza olumlu yaklaşır.

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize karışmaz ve onlara karşı olumlu tepkiler verir. Sizin arkadaşınız demek onunda arkadaşı demektir. Çünkü sizinle iyi bir iletişim kuran ve yakın olan arkadaşlarınızı her zaman tanımak isteyecek ve sizi kiminle ya da kimlerle paylaştığını bilmek isteyecektir.

Tanıdığı ya da tanımadığı insanlara karşı oldukça saygılı davranır.

Çevresindekilere karşı saygılı, sevgili, terbiyeli ve yerinde davranıyor olması onun insanlara karşı olan sevgisini gösterir. İnsanları seven ve onlara saygı gösteren bir erkek hayatındaki kadına da her zaman saygı ve sevgi gösterir demektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu