Güzellik

2018-2019 Kaş Modası: Renkli Kaş Modelleri

2018-2019 Kaş Modası: Renkli Kaş Modelleri

Moda akımı hiç bitmiyor, şimdide renkli kaş modası trendler arasında! 2018-2019 kaş modelleri cesur kızların tercih edebileceği nitelikte olan kaş renkleri moda akımına kapıldı. Ortaya çıkan rengarenk kaş modellerinin güzel olup olmadığına siz karar verin…

Gri saç mavi kaş modeli

Kadınlar yıllardır saçlarını boyatırlar, fakat kaş boyama uygulaması hiç aklımızda yoktu veya kaş boyama trendler haline gelmediği için dikkatimizi pek çekmemiş olsa gerek. Şimdilerde kaş modasında cesaret isteyen renklere kaşınızı boyamak yeni bir trend oldu!

Harika renkli kaşlar

Kaş modelleri arasında moda olan renkli kaşlar cesaretli bayanların saç rengi ile kaş rengi aynı renk tonlarına uygun boyuyorlar. Hatta bazı cesur kızlarda makyajını kaş rengi ile uygun tarzda olacak şekilde yapıyor. Kısaca bu yeni moda akımı olan renkli kaş modellerini nerede nasıl kullanacağınız sizin hayal gücünüze kalmış.

Turkuaz kaş renkleri

Kadınlive güzellik editörleri olarak, sokak modasından seçtiğimiz kaş modelleri görselleri ilham kaynağı olabilir. Bu kaş modelleri arasında stilinize en uygun tarzı seçebilirsiniz.

Trend kaşlar

Kaş Modelleri 2018-2019 / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu