Kombinler

Kayık Yaka Bluz Nasıl Kombin Yapılır?

Kayık bluz modelleri kadınların en çok tercih ettikleri yazlık giyim parçaları arasında hızla yükselen trend olamaya başladı. 70’li yılların modası olan omzu düşük üst giyim parçaları bu yaz sezonuna damgasını vuracak gibi duruyor. Bu muhteşem omuz dekolteli bluzlar aynı zamanda tasarımlarındaki detaylarıyla da öne çıkıyor. Sezonun trendi olan kayık yaka bluz nasıl kombin yapılır ve hangi giyim parçaları ile kombinlenir bu konumuzda Kadınlive kadın olarak kaleme aldık.

Kayık yaka bluz modellerinde en çok dikkat çeken detaylar ise fırfırları ve omuz hizasından aşağıya doğru dökülen büzgüler dikkat çekiyor. Bu muhteşem üst giyim parçalarını plajlarda, akşam yemeklerinde, davetlerde ve aklınıza gelebilecek her yerde rahatlıkla kombin yaparak giyebilirsiniz.

Kayık yaka bluz nasıl giyilir konusuna gelirsek özellikle benim hoşuma giden giyim tarzları ise kot şort, pantolon ve A kesimli eteklerle çok şık bir şekilde giyebilirsiniz. Aslında kayık yaka bluzlar birçok giyim parçası ile rahatlıkla kombin yapılabilir. Bunun yanı sıra spor giyim, klasik giyim ve bohem giyim stillerine de uyum sağlayabilen kayık yaka bluzlar ile kusursuz güzelliğinize, zamansız şıklıklar katabilirsiniz.

Yaz sezonun ideal üst giyim parçalarından olan kayık yaka bluz kombin tamamlayıcısı olarak şık aksesuarlar da tercih edebilirsiniz. Örneğin yarattığınız kombine büyük ve ihtişamlı bir kolye takarak kombini tamamlayabilir ya da küçük ve minimal takılar kullanarak etkili bir görüntü yaratabilirsiniz. Şimdi sizin için bir araya getirdiğimi kayık yaka bluz kombinlerini inceleyelim.

Kayık Yaka Bluz ve Kot Şort Kombinleri

Kayık Yaka Bluz Kot Şort Kombinleri

Yaz sezonun feminen parçalarından olan kayık yaka bluzları kot şortlarla kolayca kombin yapabilirsiniz. Yaz trendi kot şortla birlikte kayık yaka bluz ikilisi harika uyum içerisinde ve oldukça rahat sokak stilleri yakalamanıza imkan sağlıyor.

Yaz Modası Etekle Kayık Yakası Bluz Kombinasyonu

Kayık Yaka Bluz Etek Kombinleri

Sezonun diğer bir yükselen modası etekler olduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısı ile kayık yaka bluzları A kesimli kısa ya da uzun eteklerle kombin yaparak oldukça cool bir hava yakalayabilirsiniz. Ayrıca midi eteklerle, kalem eteklerle tamamladığınız kayık yaka üst giyim parçaları ile çok rahat ofis stilleri de yakalamanız mümkün.

Jean Pantolonla Kayık Yaka Bluz Kombinleri Yaratın!

Kayık Yaka Bluz Jean Pantolon Kombinleri

Feminen ve rahat bir stil yakalamak isteyen kadınlar için en ideal yollardan biriside jean pantolonla kayık yaka bluzları kombin yapmaktır. Skinny jean ve kayık yaka kombini size elegan bir duruş verirken, rahatlığın keyfini yakalamanıza da olanak sağlıyor. Ayrıca boyfriend jean ile kayık yaka kombini oluşturarak maskülen bir stilde elde edebilirsiniz.

Kayık Yaka Bluz İle Bohem Havası Yakalayın!

Kayık Yaka Bluz Bohem Giyim Stili

Yaz sezonun en trend giyim parçalarından biriside bohem giyim stilleri, sokak stilleri, festivaller ve konserlere giderken kombin yaparak giydiğimiz bu muhteşem havalı giyim tarzını kayık yaka bluzlarla ile birleştirerek feminen bir görünüm yakalayın! Bluz modelinin salaş havası bu giyim tarzına çok mu çok yakışacaktır.

Kayık Yaka Bluzu Bikini Üzerine Kombin Edin!

Kayık Yaka Bluz Bikini Üstü Kombinleri

Yaz sezonunda plajlarda ya da tatil yerlerinde bikini üzerine giyeceğiniz kayık yaka bluzlar ile plaj modasına damganızı vurabilirsiniz.

Bir diğer konumuz da yine Omzu Açık Elbise Modelleri ve Kombinleri başlıklı yazımızda sezonun en trend elbise modelleri hakkında bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu