Makyaj

Kim Kardashian’ın makyaj sırrı

Kim Kardashian makyaj ve güzellik sırları

Kadınlive ekibi Hollywood’un en dikkat çeken isimlerinden Kim Kardashian’ın makyaj sırlarını açıklıyor. Gözlerini ortaya çıkartarak etkileyici bakışlara sahip olmak istiyorsanız siz de makyaj sırlarını inceleyebilirsiniz.

Hayatını gözler önünde yaşayan saçı makyajı ve stili ile dikkat çeken Kim Kardashian vücut hatlarına da cesur bir şekilde sergiliyor. Özellikle dudaklarını ve gözlerini dikkat çekici bir şekilde gözler önüne seren makyajıyla da beğeni toplayan Kim Kardashian uyurken bile makyajlı durduğundan bahsediyor. Kim Kardashian son derece sadeliğin dışında yaşayarak tercih meselesi abartıdan yana olduğunu söylemek hiçte zor değil.

kim-kardashian-makyaj-sirlari-1

Öncelikle kendi yüzünü tanıyarak yüzüne yakışan şekilde makyaj yapan Kim Kardashian gözlerini ön plana çıkararak takma kirpik ve bolca eyeliner kullanıyor. Harika bir cilt tonuna ve kusursuz görünümüne fondöten ve pudra yardımıyla kavuşuyor. Bazen şeftali bazen de pembe tonlarını kullanarak dikkat çekici bir tene sahip oluyor.

kim-kardashian-makyaj-sirlari-2

Yüzünü ortaya çıkarmak için birçok operasyondan geçerek dudaklarına biraz daha dolgun hale getirerek daha çok ilgi çekme konusunda çaba sarf ettiğini görmek çok da zor değil.

kim-kardashian-makyaj-sirlari-3

Kim Kardashian dumanlı gözleri ile dünya listesinde kesinlikle yer alır. Gözünde kullandığı siyah pembe gri mavi tonları cesurca sergiliyor. Işıltılı ve bronz teniyle son derece ilgi çekici olan Kim Kardashian kendisi dileğiyle farkındalık yaratmaya devam ediyor.

kim-kardashian-makyaj-sirlari-4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu