Makyaj

Kış Makyaj Trendleri

Abartılı makyajlardan sade doğal makyajlara geniş yelpazeye sahip kış makyaj trendlerinin olduğu bir yıldır. Magazin programlarında da gördüğümüz moda haftalarının en popüler olan makyaj trendleri güzel şık kıyafetlerimizle beraber stilimizi canlandırır. Geniş bir yelpazeye sahip olan kış makyaj modası doğal makyajdan abartılı makyaj kadar bir çok çeşit içerir.

Kış makyajı trendi

Kış mevsiminin trendi doğal makyajlardır. Bir çok kadın da bu makyaj tarzını tercih eder. Solgun cilt pembe dudaklar şeftali renkli yanaklar bu tarz arasındadır. Kış sezonunda punk ve futuristik yaklaşımlar izlemiştir.

Kış makyaj modası sezon trendleri

Bu sezonda en çok karşılaştığımız punk makyaj modeli Donna Karan defilesinde de karşımıza çıkmıştır. Bu tonlarla birlikte bu yıl yine etnik vurgular, doğu esintiler ön plana çıkmaktadır. Doğal makyajlar göz kapaklarına ve çevresine sürülen farlarla beraber güzel bir görünüm elde edilir.

kış makyaj modası 2015 1

En etnik makyaj modellerini Donna Karan ve Bibhu Mohapatra, Nicole Miller defilelerinde görebilirsiniz. Uzun kuyruklu eyelinerlerde kış sezonunun en çok tercih edilenleri arasında yer alır. Bu tarz eyelinerler kısa eyelinerlerin aksine trend olmaya devam edebilir.

kış makyaj modası trendi

Kedi gözü makyajı da eyeliner denildiğinde akla gelen makyaj tarzıdır. Bu makyaj bakışlarınıza feminen ve bugulu bir görün etkisi verir ve bu da sonbahar kış sezonunun tercih edilenleri arasında yer alır.

kış makyaj modası 2015 3

Bu uygulamayı kendi gözleriniz de gerçekleştirmek için Cristiano Siriano Roccobarocco Ravizza ve Karen Walker defilelerinden esinlenebilirsiniz. Kış makyaj trendleri arasında olan makyaj çeşitlerinden biri de çabasız hafif dağınık göz makyajları olacaktır. Sıklığı ve etkileyiciliği temsil eden renkli makyajlar lila renkli makyajlar olabilir.

kış makyaj modası 2015 4

Büyüleyici makyaj renkleri olan lila renkteki farlar zarifliği yansıtır. Metalik göz farı uygulayan markalara değinecek olursak bunlar Rodarte Donna Karan Chanel gibi markalardır. Metalik farlarla kullanılan simli göz makyajlarınıda Altuarra defilelerinde görebilirsiniz.

Sonbahar kış makyaj modası

Kışın en trend makyaj fikirleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu