Güzellik

Kleopatra gibi baştan çıkartıcı olabilirsiniz!

Kleopatra gibi güzel ve baştan çıkartıcı olmak ister misiniz?

Kadınlive ekibi makyaj ve etkileyici bakışlarla baştan çıkarıcı olmak isteyen kadınların adeta bir Kleopatra kadar etkileyici olma konusunda araştırmalarına devam ediyor. Geçmişte yaşayan Kleopatra kadar ünlü ve güzel bir kadın olmak için nasıl bir sırra sahip olmak istediğinizi sizlere bildiriyor.

Cesur ve cesaretiyle adeta bütünleşmiş olan Kleopatra güzellik sırlarını sizler için araştırdık ve bulduk dünyaca ünlü olan Kleopatra’nın güzellik sırları.

Süt ve baldan gelen muhteşem güzellik

Beslenmek için kullandığımız süt ve balın geçmişten bugüne kadar hiç bir kadının vazgeçemeyeceği güzellik sırlarından sadece bir tanesidir. Bal anti bakteriyel özelliğe sahip olduğu için cildimizi temizleyerek nemlendirir. İçinde bulundurduğu vitamin ve mineraller bakımından da son derece zengin ve besleyicidir. Atlamamız gereken bir konuda süt cildi besleyerek içindeki yağ oranı sayesinde ciltteki yağ oranını dengeleyerek muhteşem pamuksu bir tene kavuşmamız mümkün. Düşünüldüğü takdirde geçmişten gelen araştırmalara göre Kleopatra’nın en çok tercih ettiği doğal güzellik ürünleri süt ve baldan hiçbir zaman için vazgeçmemiş.

kleopatra-guzellik-sirri-1

Üzümlü yüz bakım maskesi

Bir diğer güzellik sırrı ise üzüm Kleopatra üzümü süper bir yüz bakımı maskesi olarak kullanmış. Üzümün içerdiği antioksidan sayesinde cildi rahatlatarak stresten biraz daha az etkilenmenizi sağlar. Bu yüzden sizde üzüm maskesi ile cildinizi çok daha harika bir görüntüye sokabilirsiniz.

kleopatra-guzellik-sirri-2

Parfümü

Aşk ve duygusallıkla adlandırılan Kleopatra ylang ylang çiçeğinin baştan çıkarıcı etkileyici ve muhteşem kokusuyla afrodizyak etkisi ile baştan çıkarıcı etkileyici bir görünüme ve kokuya sahiptir. Cesareti ve güzelliğiyle tanımlanan Kleopatra Markus Antonius Adlı roma generali etkilemek için ylang ylang çiçeğinin kokusunu kullanarak baştan çıkartıcı bir tene sahip olmuştur. Nil Nehri’nde teknesi ile dolaşan Antonis fark eden Kleopatra yelkenleri bu kokuyu sürerek Nehri kaplayan ve kesinlikle baştan çıkarıcı olan etkisiyle Markus Antonius Kleopatra’yı gördüğü anda vazgeçilmeyecek bir şekilde aşka tutulur. Ylang Ylang kokusunu baştan çıkarıcı bir etki olarak atlamak mümkün değil.

kleopatra-guzellik-sirri-3

Aksesuar

Aksesuarları kesinlikle atlamamalıyız. Kleopatra kadar etkileyici çarpıcı ve harika görünmek istiyorsak son derece gösterişli desenli altın renkli işlemeli yılan derisi çantayı gözden kaçırmamalıyız. Etkileyici küpeler burgulu possess bileklik harika bir tamamlayıcı olarak altın renginden sizler de faydalanabilirsiniz. Güçlü etkileyici ve baştan çıkarıcı olmak istiyorsanız sizlere anlattığımız ayrıntıları mutlaka dikkate almalısınız.

kleopatra-guzellik-sirri-4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu