Makyaj

Yılbaşı gecesine özel makyaj önerileri

Ünlülerin Makyaj Artisti Rıfat Yüzüak Oriflame’in Aralık kataloğunda kadınlara yılbaşı gecesi için çok özel tüyolar verdi.

Yüzüak’ın önerileriyle yılbaşı gecesinde tüm gözler Oriflame ayrıcalığıyla sizin üzerinizde olacak!
Yıllardır kadınların hayallerinden ilham alan Oriflame’in Aralık kataloğunda Rıfat Yüzüak, yılın en özel gecesi için kadınlarla makyaj tüyolarını paylaştı. Yüzüak yılbaşı gecesi için ilk olarak mükemmel bir ten makyajı ile hem sade hem de doğal bir görünüm yakalamanın sırlarını veriyor. Bu görünüm için Yüzüak’ın önerdiği ürünler ise The One EverLasting Kapatıcı ve The One EverLasting Fondöten. Koyu lekeleri, sivilce lekelerini, göz altı halkalarını ve çitteki kırmızılıkları kapatan The One EverLasting Kapatıcı 10.90 TL, orta seviyeden yüksek seviyeye kapatıcılık sağlayan tüm cilt tiplerine uygun The One EverLasting Fondöten 16.90 TL.

Dumanlı göz makyajınızla yılbaşı gecesinin yıldızı siz olacaksınız!

Yüzüak, gecenin yıldızı olmak isteyen kadınlara gözlerin ön plana çıktığı bir yılbaşı gecesi makyajını tavsiye ediyor. Göz makyajına dumanlı bir güzellik katan The One Colour Match İkili Göz Farı ve The One Kohl Göz Kalemi Oriflame Aralık kataloğunda. Yumuşak yapılı, yoğun renk pigmentleriyle gözleri belirginleştiren The One Kohl Göz Kalemi 12,90 TL, en iyi eşleşen 8 farklı seçeneği ile The One Colour Match İkili Göz Farı ise Aralık ayına özel 19.90 TL

Yılbaşında kirpiklerinizle büyüleyin

Ünlülerin Makyaj Artisti yılbaşı gecesinde odak noktasını kirpikler olarak belirliyor. Dolgun ve uzun kirpiklerle yılbaşı gecesinde doğal ve çekici bir görünüm yakalanabileceğini söyleyen Yüzüak, güzelliğin altını çizen The One Çift Etkili Maskarayı öneriyor. İnce başlığıyla kirpikleri uzatan kalın başlığıyla kirpikleri dolgunlaştıran The One Çift Etkili Maskara 16.90 TL.

Yılbaşının renkli ve çekici dudakları

Rıfat Yüzüak’ın yılbaşı gecesi için son önerisi ise yüzünüze canlı ve cesur bir etki yaratacak ruj oluyor. Etkileyici dudaklar için Mango ve kakao yağlarıyla zenginleştirilmiş The One Colour Stylist 5’i 1 Arada Ruj. Zengin renk, ışıltılı bitiriş, dudakların nemini korumaya yardımcı formül, rahat uygulama ve kalıcı özellikteki 5’i 1 arada The One Colour Stylist Aralık kataloğunda 10.90 TL.

Sade bir makyaj, buğulu gözler, büyüleyici kirpikler, ya da renkli ve çekici dudaklar… Yılbaşı için tercihiniz hangisi olursa olsun, Oriflame ürünleri ile harika görüneceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu