Makyaj

Yılbaşına Özel Tırnaklar

Yılbaşına özel tırnaklar

Yeni yıl herkese mutluluk, huzur ve sağlık getirmesini temenni ediyoruz. Yılbaşı telaşı herkesi sarmış bir durumda herkes sevdiklerine hediyeler almak için alışveriş çıktığı şu günlerde, yılbaşı ağaçları, o gece ne giyeceğim ve birçok planlar yapılıyor. Güzel ve hoş bir gece geçirmek için ve yeni yılı nasıl karşılayacağımız konusunda karar vermemiz için neyse ki biraz daha vaktimiz var.

tırnak1

Yeni yılda güzel ve bakımlı görünmek hepimizin istekleri arasındadır. Yılbaşı gecesi makyajımız kadar önemli olan tırnaklar için Kadınlive makyaj ekibi olarak bazı önerilerimiz olacak. Noel Baba, kar taneleri, yılbaşı ağaçları ve parıltılı süslü yılbaşı temalı modellere kadar en şık ve modern oje örneklerini bir araya getirdik.

tırnak6

Yaratıcılık konusunda sınırları zorlayan tırnak modelleri, arasından seçim yaparak istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Yılbaşına az bir zaman kalmışken seçimlerinizi yaparak deneyebilirsiniz. Yeni yıla girene kadar bu harika yılbaşı temalı tırnakları deneyerek, yılbaşı gecesi ruhunu yaşayabilirsiniz.

tırnak8

Modern ve tarz sahibi kadınların coşku ile karşılayacakları yılbaşı gecesi için özenle seçmiş olduğumuz yeni yıl temalı tırnak modellerine galeriden göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yılbaşına Özel Tırnaklar / GALERİ

tırnak13

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu