Makyaj

Koyu saçlara ‘makyaj’ önerileri

Koyu saçlara makyaj önerileri

Cilt tonunuza gözünüze saç renginize en uygun makyaj modellerini kadınlive makyaj editörleri olarak derledik. Koyu saç rengine sahip kadınlar için makyaj önerilerine hep birlikte bir göz atalım.

Eyeliner; Sarışınların daha çok maskaraya önem verdiği esmerlerin ise bunun hiçbir sorun olmadan hayatlarında bulundurmaları maskara sürerek daha büyük dolgun muhteşem kirpiklerle daha güzel görünüme sahip olabileceksiniz. Sihirli olan eyeliner olduğunu da sizler de atlama malısınız yüzünüzün çevresinde sizin kaşlarınızın daha çok dikkat çekerek gözlerinizin yeterince dikkat vermesi gizemli görünmesini sağlamak için eyeliner siyah saçla uyum sağlayarak güçlü bir bakış istiyorsanız da likit eyeliner kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Dramatik ve çarpıcı olmak için ipuçlarını atlama malısınız esmer ve siyah saçlı kadın içinse en iyi makyaj ipuçlarından bir tanesi olduğunu unutmayın.

koyu saçlar makyaj önerisi 1

Koyu saçlar için göz makyajı

Çarpıcı çekik göz makyajının seçerek gözlerinizin daha çok dikkat çekmesini istiyorsanız bir ışıltıya eklemelisiniz. Eğer ki dudaklara dikkat çekmek istiyorsanız göz makyajı için daha mat tonları tercih edebilirsiniz. Siyah ve natural tonlarla birlikte kullandığınız makyaj malzemeleri esmerler için göz makyajı seçimini daha iyi görünmektedir. Mor yeşil bazı tonları da sizlere farklılık atabilir özel geceler için daha dikkat çekici olmak isterseniz pembe bordo kahverengi tonları ile karamela dokunuşunu denemelisiniz.

koyu saçlar makyaj önerisi 2

Koyu saç renkleri için ruj renkleri

Meyve ya da kırmızı tonlarını tercih ederken siyah saçlı esmer tenli bayanlarsa daha şanslılar esmerlerde daha iyi göründüğü bir gerçektir. Pembe tonları sarışınlar için seçilmemelidir. Kahverengi mercan tonları kızıllara daha ideal bir görüntüye kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Kırmızı ruj tonları esmer olan kişilere göz kamaştırıcı ve çok etkileyici bir görüntüye girmelerini sağlayacaktır.

koyu saçlar makyaj önerisi 3

Koyu saçlar için kaşlar

Kaş aralıklarına uygulayacağınız hafif boşlukları rahatlıkla doldurabileceğiniz kalem ile kaşlarınızı daha çok dikkat çekici yaparak güzelliğinizi ortaya çıkartabilirsiniz. Herhangi bir kusurumuz varsa kaşlarınıza dikkati toplayarak sizlerde kusursuz görülme imkanına sahip olabilirsiniz.

koyu saçlar makyaj önerisi 4

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu