Kadinlive.com

Koyun Derisi Ceket Modelleri ve Kombinleri


Koyun Derisi Ceket Modelleri ve Kombinleri

Sonbahar-kış mevsiminin gelmesi ile koyun derisi ceket, ceketler, paltolar vb. kıyafetler gardırobunuzun önemli bölümünü oluşturmaktadır. Elbette bunlarda tercih ederken yılın trendleri’de dikkate alınmalıdır.

Bu sezonda çeşitli türlerde “üst giyim” parçaları her zevke hitap ediyor. Bugün bahsedeceğim ceketler hepimizin çok iyi tanıdığı, özellikle 80-90 yıllarında moda olan koyun derisi ceketler.


Koyun derisinden hazırlanan bu ceket modelleri,  sonbahar-kış modasında karşımıza çıkıyor. Bildiğimiz klasik formlarının, krem ve kahverengi renklerin yerine daha modern ve farklı biçimlerde…

Sonbahar-kış modasında ceketlerin daha çok klasik, düz, uzun ve kısa olanları, biker ceket ve oversize formları trend. Renk ve Stillere gelince krem ve kahverengi renklere ek, parlak ve metalik olanları, iki renkli, deri veya süet materyalleri olanları özellikle revaçtadır.

Tarz olarak daha çok günlük ve spor üslubuna uygun olan deri, kot dar pantolonlarla, botlarla, sneakerslerle kombinlemek doğru seçim olur. Elbette ki, etek ve pantolonlar giyinerek ilginç kombinler yapmakta mümkündür. Kadinlive.com kombin edilmiş bir dizi fotolar sunar; Sizler bu trendi nasıl buldunuz?

Koyun derisi ceket modelleri ve kombinleri için foto galeriyi görüntüleyin…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git