Moda

Porselen Desenli Elbise Trendleri

2021-2022 Porselen Desenli Elbise ve Kombin Fikirleri

Porselen desenli elbise modelleri

Konu İçeriği

Çini desenleri, günümüzde neredeyse her şeyde kullanılıyor, aslında yeni bir trend olduğunu söyleyemeyiz. 2021-2022 porselen desenli elbise trend akımına kapıldı. Yine önümüzdeki yaz sezonlarında güncelliğini koruyarak moda trendleri içerisinde olmaya devam eden porselen desenli elbiseler, aynı kimonolar gibi, uzak doğu etkisi yaratan giyim parçalarından diyebiliriz.

Porselen Desenli Elbise Trendleri

Porselen deseni denilince aklınıza hemen klasikleşmiş mavi ve beyaz çiçek desenli elbiseler geliyor. Bu yeni sezonda floral desenli elbiseler, oldukça güncel ve trend olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda yapılarda kullanılan mimari desenler de oldukça güncel ve revaçta! Yapı ve mimari derken seramik tarzındaki desenlerden bahsediyorum. Bu desenlerinde farklı parçalarla dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

porselen-desenli-elbise-2015-1

Porselen desenli kobalt renk tonlarının beyazla bütünleştiğinde görsel olarak, hoş görüntü veren bu desenler, ilkbahar yaz aylarında en çok elbiselerde görülüyor. Bunların yanı sıra bluz, etek ve blazer ceketler gibi giyim parçalarında da oldukça hatırı sayılır bir yeri var.

Sokak modasında öne çıkan bu desenler stil ikonları tarafından da oldukça fazla tercih edilen bir desen, yaz sezonun göz bebeği olan bu detaylar feminen bir görünüm kazandırdığını söylemek mümkün. Bu muhteşem desenlerin sokak modası ve stil ikonlarının fotoğraflarından seçtiğim görsellerle sizleri baş başa bırakıyorum.

porselen-desenli-elbise-2015-2

Porselen desenli elbise modellerini siz nasıl buldunuz?

porselen-desenli-elbise-2015-3

Bir diğer konumuzda sizlere Kış Modası Simli Botlar başlıklı yazımızda sezonun en trend ve moda botları ve çizmeleri hakkında detaylı bilgiler vermiştik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu