Dekorasyon

Modern Fütüristik Banyo Tasarımları

Modern Fütüristik Banyo Tasarımları

Günümüzde ki yeni banyo tasarımlarında sıklıkla görmeye başladığımız Fütüristik tasarım nedir? Fütüristik tasarımı nasıl ve ne şekilde yapılır? Banyo tasarımında Füturistik tasarım nasıl bir katkı sağlamaktadır? Tüm bu soruların cevabını biz sizlere veriyoruz.

fütüristik banyo 5

Fütürizm Nedir?

Kökeni Fransız sanatkarlara dayanan ortaya çıkış tarihi ise 20. Yüzyılların başında olan bir sanat akımının adıdır.

fütüristik banyo 9

Peki, Fütüristik Ne Demek?

Fütüristik, daha çok ileriyi gören, ileriyi tahmin eden, ön görüsü yüksek anlamını taşır. Hatta bizim dilimizde dahi “Fütursuzca konuşmak.” Diye bir söz vardır. Yani sonrasını düşünmeden konuşmak anlamına gelmektedir. Gördüğünüz gibi bizim dilimizde de ilerisi anlamını taşımaktadır.

Geleceğin-banyo-tasarımlar

Bu Futuristik Banyoların Tasarımlarına Çok Şaşıracaksınız

Füturistik banyo tasarımları artık günümüzde oldukça sık kullanılmaya başlandı. Birbirinden çok farklı ve gerçekten bakanları hayrete düşüren tasarımlar ile insanlar banyolarına çok ayrı bir hava katıyorlar. Eski klasikleşmiş bir küvet bir lavabo anlayışını tamamen yıkan füturistik tasarım anlayışı artık yerini hızla almaya başlıyor.

fütüristik banyo 14

Füturistik tasarımların ana odak merkezi daha modern ve daha az klasik. Birbirinden ilginç tamamen hayal gücü ile aynı bilim kurgu filmlerinde gördüğünüz o yapıtlara benzeyen banyo tasarımına çevirmektedir. Füturistik banyo tasarımı özellikle genç çiftler tarafından oldukça beğenilerek tercih edilen bir tasarım oluyor.

fütüristik banyo 15

Kadınlive dekorasyon editörleri olarak, fütüristik banyo tasarımları ilgisi ve merakı olanlar için en güzel banyo tasarımları örneklerinin görsellerini bir araya getirdik. Galerideki bu harika banyo tasarımları size ilham kaynağı olabilir.

Banyo Tasarımları / GALERİ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu