Kadinlive.com

2019 İlkbahar Yaz: Gladyatör Sandalet Modelleri ve Kombinleri


2019 Gladyatör Sandalet Modelleri ve Kombinleri

Bugün sizlerle çok beğendiğim trend hakkında konuşacağım. Gladyatör sandalet olarak bilinen geçen yılın yazından moda trendleri olarak şekillenen bu sandaletler dizimize kadar sarıp, kaba görünüme sahiptir. Buna rağmen gladyatör sandalet modelleri aslında bayanların ayaklarında bulunan kusurları gizlemek için iyi bir seçimdir.

2019 ilkbahar yaz koleksiyonlarına bakarken gladyatör sandaletlerin güncel olduğunu görebiliyoruz. Roberto Cavalli, Christian Dior gibi markaların koleksiyonlarında farklı tasarımlara sahip gladyatör sandalet modellerine rastlıyoruz.


Daha çok kısa etek ve şortlarla kombinlenen sandaletler artık sokak modasının bir parçası haline geldi. Moda haftalarında sokaklarda gladyatör sandalet kombinleri yapmış şık hanımlara rastlamak mümkündür.

Aslında daha çok rock tarzına uygun 2019 gladyatör sandaletleri günlük kıyafet giyimlerinde kullanabiliriz. Sadece ayak boyunuzun boyutuna dikkat etmelisiniz. Çok kısa ayak boyu olan bayanlar gladyatör sandaletleri mümkün olduğunca kullanmamaları gerekir. Çünkü boyunuzun daha kısa görünmesine neden olabilir.

Ayak boyu orta ölçüde olan bayanlar ekstra kısa etek ve şortlarla kıyafetlerini kombin yapabilirler. Ayak boyu uzun olan bayanlar ise her zaman bu sandaletleri kullanabilecekler. İster diz üstü eteklerle, isterse kısa etek veya şortlarla kıyafetlerini kombin yapabilir.

Kadınlive Kadın Ekibi olarak gladyatör sandalet ayakkabı modelleri ve kombinleri hakkında bir dizi fotoları sizler için sunuyoruz; Siz bu yeni trend olan gladyatör sandaletleri nasıl buldunuz?

Gladyatör Sandalet Kombinleri 2019 / GALERİ

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git